PLAY - OFF 2008: WHITE OUT

Date of publication Author Jan Rachota

Výraz WHITE OUT získal svůj hokejový význam v roce 1987 ve Winnipegu, kdy se fanoušci v domácích zápasech play-off jednotně oblékli do bílé barvy za účelem vytvoření silné, až zastrašující atmosféry. Kdo jiný než fanoušci Bílých Tygrů by měl podobným způsobem vyjádřit svou týmovou sounáležitost? Máme v play-off společný cíl a vy, fanoušci libereckého hokeje, máte šanci nám pomoci. Nenechte nás v tom a přijďte v bílém!

Aby to bylo jednodušší, každý divák dostal na prvním zápase play-off dárek od klubu a jeho partnerů - bílé tričko a bílý ručník.

Tričko hodíme na sebe, ručník roztočíme nad hlavou a aby bylo bílé peklo dokonalé, necháme se od tygří hostesky pomalovat válečnými barvami.

Společně tak během každého zápasu rozzáříme Tipsport arenu do bíla! Proto Vás žádáme, přineste si tričko, které dostanete na prvním utkání i na další zápasy play-off.

Bílý je led,

bílí jsou Tygři,

bílá bude arena,

bílé bude play-off.

Letošní play-off bude bílé a bude NAŠE!

K tomu, aby celá akce WHITE OUT měla význam a úspěch, potřebujeme vaši pomoc. Řekněte o ní svým známým a přátelům, informace se musí dostat každému fanoušku Bílých Tygrů. Pošlete známým smskou odkaz na tento článek, či ho pošlete e-mailem. Tygři vás potřebují, v jednotě je síla!

Aby byla atmosféra WHITE OUTu dokonalá, žádáme vás o dodržení těchto pokynů:

1) Tričko na sebe hned po příchodu do haly před každým zápasem play-off.

2) Ručník použijte k točení nad hlavou. Oslavte s ním branku Liberce a nebo nám pomozte zmrazit soupeře. Roztočte ručník kdykoliv, kdy uslyšíte tuto melodii nebo se přidejte k Tygřímu kotli.

Tapety na plochu WHITE OUT EDITION

Stáhněte si nové tapety na plochu s motivem WHITE OUTu.
Aby jste pocítili elektrizující sílu WHITE OUTu nabízíme několik videí ze zahraničí na serveru YOUTUBE:

Vancouver Canucks 2007 Playoffs Game 1 .

Canucks Towel Power.

Fotografie:

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR