Barbora Saitlová: Fanoušky čekají speciální Tygří Vánoce!

Date of publication Author Martina Válková

L i b e r e c - Adventní období je za dveřmi a s ním také akce pro všechny fanoušky Bílých Tygrů. Ti se mohou těšit jak na předvánoční akce v tygřím fanshopu, tak i na menší či větší autogramiády hráčů A týmu. Více se o předvánočním programu dočtete v následujícím rozhovoru s marketingovou ředitelkou klubu Barborou Saitlovou.

Začíná adventní období. Co jste si pro fanoušky Bílých Tygrů přichystali?
Hned ve třech ze čtyř adventních nedělí je na programu zápas A týmu, takže Bílí Tygři budou ctít advent docela věrně. Na každý předvánoční zápas je připravena speciální akce. Už v neděli 29. listopadu chceme všechny fanoušky naladit do sváteční nálady a to díky vánoční výzdobě, kterou jsme přichystali nejen ve fanshopu, ale ve většině prostor Areny. Během tohoto zápasu se také uskuteční autogramiáda brankáře Jána Lašáka a obránce Ondry Vitáska přímo ve fanshopu. Fanoušci si můžou přijít pro podpis jak na připravené kartičky, tak na všechny právě zakoupené předměty. Oba hráči budou v prodejně už půl hodiny před začátkem zápasu, následně během obou přestávek a pokud to bude potřeba, tak i po ukončení utkání.

Mohou se fanoušci těšit také na nějaké zajímavé předvánoční slevy na fanpředměty?
Na každý zápas vybereme minimálně jeden artikl z naší nové kolekce, který budeme prodávat se speciální vánoční slevou. Fanoušci si toto akční zboží mohou koupit za cenu až o 25% nižší, než obvykle. Akce se bude týkat například elegantních polotriček různých barev, ta budou v akci právě v neděli 29. 11.. Na dalších zápasech dále zlevníme oblíbené plyšové tygříky nebo fandresy. Na akční zboží vždy upozorníme na našich sociálních sítích před jednotlivými zápasy.

Bude se v předvánočním čase upravovat otevírací doba fanshopu?
Otevírací doba bude ve všední dny stejná, jako obvykle. Jisté ale je, že otevřeno bude i o víkendu. Jak v sobotu, tak hlavně v neděli před utkáním. Budeme tu pro Vás i na zlatou neděli, tedy 20. prosince, kdy má extraliga reprezentační přestávku. Chystáme na tento víkend ještě jednu speciální akci. Každopádně podrobná otevírací doba bude zveřejněna na našem webu.

Plánujete také tradiční předvánoční autogramiádu celého týmu?
Kromě toho, že na každém utkání bude ve fanshopu minimálně jeden hráč na podpisovou akci, chystáme i velkou autogramiádu celého týmu. Ta se letos přesune z OC Nisa do OC Fórum a uskuteční se ve středu 9. prosince od 16 hodin. Rýsuje se nám tu navíc jedna zajímavost. Protože hned po naší autogramiádě bude ve Fóru následovat pěvecká soutěž "Česko zpívá koledy", je možné, že by se na podiu představil i některý z našich hráčů. Myslím si, že už jen to je velmi pádný důvod k návštěvě akce (smích).

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu