Exkurze pro manželky Bílých Tygrů

Date of publication Author Martin Kadlec

Bílí Tygři si jednu listopadovou středu připravili nezvyklý program pro manželky hráčů A týmu. Nabídli jim totiž výjimečnou exkurzi do zadních prostor supermarketu Globus, kam se za běžných okolností zákazník nedostane.

Byť by se na první pohled zdálo, že exkurze do supermarketu nebude zajímavým zážitkem. Opak byl pravdou. Na drahé polovičky našich hráčů čekalo nejedno překvapení, což potvrdila i manželka tygřího kapitána Nikola Výtisková: „Vůbec mě nenapadlo, že tu bude tak bohatý program. Prohlédly jsme si pekárnu a masnu a na vlastní oči jsme se přesvědčily, že většina pečiva, masa a uzenin se připravuje přímo v prostoru za pulty. Viděly jsme, jak se připravuje maso do párků, klobás a šunky a prošly si celým procesem až k ochutnávce. V pekárně nás navíc nechali udělat vlastní vánočky. Musím přiznat, že jsem byla nadšená, jak z exkurze, tak z přístupu zdejších zaměstnanců.“
Nikola Výtisková si s dalšími pěti tygřími dámami poslechla také zajímavou přednášku ředitele libereckého supermarketu Miroslava Beránka, který mimojiné prozradil, že první Globus byl v Německu otevřen už v roce 1828.

Středeční exkurze byla další akcí ze série netradičních programů, které Bílí Tygři připravují nejen pro partnerky hráčů, ale také pro majitele klubových a permanentních vstupenek a také pro rodiny s dětmi. „S Honzou jsme si prošli docela dost extraligových měst a klubů a musím říct, že ty akce, které Bílí Tygři pořádají pro rodiny s dětmi, ale třeba i pro nás manželky, vůbec nemají v jiných klubech obdobu. V tom je Liberec jedinečný.“ uzavírá manželka kapitána Tygrů Nikola Výtisková.

Další fotografie z exkurze naleznete v naší fotogalerii

Slavná trojice aneb selská jízda