Fanshop Bílých Tygrů v novém kabátě

Date of publication Author Martin Kadlec

Ještě před začátkem nové sezóny se dočká výrazné změny Tygří fanshop v prostorách liberecké Tipsport areny. Největší prodejna svého druhu v České republice od srpna výrazně rozšíří svůj sortiment.

Díky spolupráci klubu se společností Střída sport s. r. o. se v prodejně, vedle už osvědčených a oblíbených fanouškovských předmětů a oblečení s logem Tygra, nově objeví také hokejová výzbroj a další sportovní a hokejové vybavení, včetně značkového oblečení pro volný čas. Prim bude hrát především Reebok, tedy značka, kterou oblékají i hráči A týmu, a také CCM.

Návštěvníci fanshopu se mohou těšit nejen na rozšíření sortimentu, ale také na modernizovaný prostor skvěle navozující atmosféru hokejového světa. Obměnou projde také design e-shopu na těchto stránkách. Tradiční otevírací doba prodejny naopak zůstává beze změn. Fanshop bude v provozu také v průběhu akcí v Tipsport areně a nic se nemění ani na systému internetového prodeje.

Otevírací doba:
Po-Pá 9.00 – 12.00 a 13.00 – 18.00 hodin
A také během každé akce konané v Tipsport areně.

Slavná trojice aneb selská jízda