Historicky první výhra ročníku 2004 na turnajích VTM!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Výběr Libereckého kraje si počínal na turnaji kategorie VTM famózně. Vybojoval svou první výhru ve své historii, když předčil Ústecký kraj 4:3 po samostatných nájezdech. „Kvůli marodce a jarním prázdninám jsme měli pouze třináct kluků. Všichni ale nechali na ledě vše," komentoval Vojtěch Fiala.

Soupiska kategorie U14:
Šimon Franz - Tadeáš Tůma, Vojtěch Polák, Jakub Dvořák, Ondřej Šíma - Milan Jobek, Matěj Leden, Tomáš Trunda - Dominik Kadlec, Adam Knébl, Štěpán Vyhlídko - Ota Dědek

Výsledky VTM turnaje kategorie U14:
Liberecký kraj - Ústecký kraj 4:3 po sn
Liberecký kraj - Královehradecký kraj 2:4

Vojtěch Fiala o turnaji:

„Po druhém zápase byl v kabině cítit hořký pocit ze třetího místa, ale herně to bylo jedno z nejlepších vystoupení tygřího ročníku 2004. I přesto, že probíhající jarní prázdniny a marodka nám pustily do hry pouze dvanáct hráčů a jednoho brankáře, těch třináct kluků na ledě nechalo všechno. Euforie a radost z prvního vyhraného VTM duelu v historii ročníku 2004 byla naprosto zasloužená. Ve druhem zápase s Hradeckým krajem jsme také sahali po bodech, ale soupeř držel brankový náskok až do konce a výhru potvrdil gólem do prázdné branky. Za mě víc takových turnajů a výkonů našeho týmu.“

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR