Aktuální zprávy

Kdo se stanem prvním libereckým výhercem tomboly 50 na 50 v roce 2018?

Liberec - Už dnes čeká Bílé Tygry první letošní domácí zápas hokejové extraligy. To zároveň znamená, že se dnes poprvé v roce 2018 můžete v Home Credit Areně zúčastnit oblíbené Hokejové tomboly 50 na 50. Kdo se stane jejím výhercem?

Hokejová tombola 50 na 50 probíhá na extraligových stadionech pravidelně od loňského play-off. Stačí si zakoupit tiket za 50 Kč od kamelotů v hledišti, mít dávku štěstí a rázem můžete vyhrát až 50 tisíc korun. Na konto výherce totiž putuje polovina celkové vybrané částky ze zakoupených tiketů.

Také druhá polovina však má předem daný účel. Zbytek vybraných prostředků totiž poslouží na projekt, který zvolí klub. V případě Bílých Tygrů putuje tato část na konto vybrané kategorie z tygří mládežnické akademie.

Jedná se o finance, díky nimž se dané kategorie mohou zúčastnit dalších turnajů nad rámec svých pravidelných soutěží a nadále tak rozvíjet své hokejové schopnosti.

Sami mladí hokejisté z jednotlivých hokejových tříd se do výběru zapojují se svými rodiči a společně se postarali o to, že právě v liberecké Home Credit Areně padají letos ty největší výhry. Vždyť dosud bylo tímto způsobem pod Ještědem vybráno už takřka 432 tisíc korun. Naposledy si vítěz tomboly odnesl v utkání s Pardubicemi 17 350 Kč, což znamenalo dosud nejvyšší výhru na utkání Bílých Tygrů.

Chcete mít také vy šanci odnést si domů velmi zajímavou částku a zároveň pomoci malým hokejistům? Stačí na ochozu Home Credit Areny najít označené kameloty a zakoupit si soutěžní tiket. Číslo výherního tiketu bude vyhlášeno během třetí třetiny.

Adam Jánošík v tvrdém souboji před bránou hostů