Lukáš Vantuch odchází na hostování do Sparty

Date of publication Author Redakce

Liberecký kádr na jeden měsíc opouští útočník Lukáš Vantuch. Vysoký forvard bude do 4. listopadu hostovat v pražské Spartě. Během listopadové reprezentační přestávky se pak pod Ještěd znovu vrátí. V úvodu extraligového ročníku si Lukáš nevybojoval pevné místo v sestavě Liberce a nyní tak dostane prostor v jiném klubu.

Ctibor Jech
Vyjádření GM Ctibora Jecha:
„Lukáš u nás nedostával takový prostor, jaký by potřeboval, a tak jsme se rozhodli využít nabídky ze Sparty, která o jeho služby projevila zájem. Hostování potrvá pouze do 4. 11. 2012, pak se hráč vrátí zpět do našeho klubu.“

Profil: Pětadvacetiletý Lukáš Vantuch přišel pod Ještěd jako dorostenec z Jihlavy a již v mládežnických kategoriích prokazoval, že má gólový potenciál. Zahrál si i v mládežnických reprezentacích a v letech 2005 – 2007 si vyzkoušel zámořskou WHL. Po návratu se zabydlel opět v Liberci, za který v extralize stihl již přes dvě stovky zápasů. Letos naskočil do pěti extraligových duelů, ve kterých nebodoval.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu