0:01 - Martin Čakajík na ledě už od úvodního střídání, a to ve dvojici s Janem Výtiskem. První střídání ale zaskočila rychlá ofenziva hostů, která vyústila ve tři střely severomoravského týmu.

2:27 - Martin si připisuje svou jedinou vteřinu při oslabení v pátečním utkání, při následujícím tlaku hostů se mu povedlo vyhodit kotouč do středního pásma.

5:54 - Nepříliš šťastné střídání pro libereckého beka, unikl mu totiž Lukáš Zíb, který po uvolnění otevřel skóre utkání ve prospěch Třince.

13:36 - Další krušné momenty v liberecké třetině, Čakajík ale pěkně zapracoval a zblokoval pas směřující přímo před branku Marka Pince.


S Trončinským patří Čakajík k tahounům libereckých ofenzivních obránců, umí však také pomoci i vzadu.
20:16 - První střídání ve druhém dějství snad lépe dopadnout nemohlo. Čakajík, zakotvený na pravém kruhu, vypálil po pasu Výtiska z první a střela propadla Hamerlíkovi mezi betony a za brankovou čáru.

23:47 - Martin naskakuje poprvé do přesilovky a hned vybízí ke střele Jaroslava Kudrnu, toho ale zastavil Čakajíkův krajan v brance Hamerlík.

27:44 - Ofenzivní bek na ledě zrovna není, ale v naději, že mu to pomůže zvednout vlastní hru, zkouší pohodlnou židli u liberecké střídačky.

37:44 - Poslední střídání Čakajíka v prostřední třetině, ve kterém ukázal libereckému publiku svou tvrdou ránu, která orazítkovala plexisklo za brankou Ocelářů.


46:32 - Martin našel svým pasem Tomáše Vaka, který svou tvrdou střelu poslal díky teči jednoho z třineckých beků do ochranné sítě.

50:22 - Přesilová hra Tygrů, při které Čakajík nejprve hledá na teč Michala Bulíře, po neúspěchu to ale zkouší sám, avšak pálí vedle.

55:37 - Poslední, ale nejdelší střídání Martina v utkání s Třincem. Tygři zkoušeli hrát bez Marka Pince, a tak Čakajík musel zblokovat hned tři pokusy, které hledaly prázdnou branku Tygrů.


Osobní statistiky:

Ice-time celkem:   22:16
Počet střídání:    21
Přesné přihrávky:   15
Nepřesné přihrávky:  6
Střely:        2
Zblokované střely:   3
Hity:         0
Vyhraná vhazování:   0
Prohraná vhazování:  0

Góly: 1 Asistence: 0 Body: 1 +/-: 0 Trestné minuty: 0

Martin Čakajík hodnotí svůj výkon:
„Těžko se mi hodnotí svůj výkon. Prohráli jsme, takže to nebyl dobrý zápas. Sice jsem dal gól, ale důležité jsou body, které dnes nemáme.“