Obránce Martin Rýgl zřejmě zamíří do Znojma

Date of publication Author Jan Rachota

Odchovanec Bílých Tygrů, obránce Martin Rýgl, zřejmě zamíří do extraligového Znojma. Orli jsou s hráčem dohodnuti, ale přestup stále řeší generální manažeři obou klubů. Martin se však již zapojil do přípravy Znojma.

Rýglovi v Liberci vypršela smlouva a ač dostal nabídku na setrvání v tygřím dresu, podle všeho upřednostnil nabídku znojemského týmu. Za Liberec odehrál včetně zápasů play-off více než šest desítek zápasů, nejvíce mu jich přibylo na konto v sezóně 2006/2007, kdy nastoupil ke 33 duelům základní části a osmi zápasům play off.

Martin ke svému rozhodnutí pro hokej.cz uvedl: "Už bych nerad jezdil na střídavé starty do první ligy. Chtěl bych se stabilně usadit v nejvyšší soutěži. V Liberci panuje přetlak beků, ve Znojmě jsem viděl daleko větší šanci prosadit se mezi osm stabilních obránců. Navíc se znám s trenérem Rulíkem."

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu