Osmáci na mezinárodním turnaji v Karlových Varech třetí!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Karlovy Vary/Liberec - Mezi svátky tygří osmá třída vyjela na turnaj Carlsbad Christmas Cup 2017. Ačkoliv byla situace v tabulce po prvním hracím dni zamotaná, nakonec si naše mužstvo odvezlo zpět do Liberce bronzové medaile!

Sestava Bílých Tygrů: Štěpán Vopravil, Šimon Franz - Tadeáš Tůma, Jakub Dvořák, Ondřej Culek, Lukáš Meisel, Ota Dědek, Ondřej Šíma - Filip Kříž, Vojtěch Polák, Tomáš Trunda - Tomáš Typolt, Matěj Leden, Lukáš Plos - Dominik Kadlec, Adam Knébl, Šimon Havlíček - Karolína Sýkorová

Výsledky turnaje

Liberec - Grey Bruce (CAN) 1:0, 1:0
Liberec - Mannheim (GER) 1:3, 1:0
Liberec - Slavia Praha 0:0, 1:2

Liberec - Karlovy Vary 1:0, 0:3
Liberec - České Budějovice 2:0, 0:2

O 3. místo: Liberec - Mannheim (GER) 4:1

Turnaj se hrál systémem dvou minizápasů s jedním soupeřem. Podle umístění v tabulce po základní skupině byly týmy rozřazeny do finále, zápasu o 3. místo a zápasu o 5. místo. Ve finále porazily České Budějovice domácí Karlovy Vary 4:3. V souboji o pátou příčku se radovala Slavia nad kanadským celkem Grey Bruce.

Pořadí turnaje

1. České Budějovice
2. Karlovy Vary
3. Liberec
4. Mannheim (GER)
5. Slavia Praha
6. Grey Bruce (CAN)

Trenér šesté a osmé třídy Vojtěch Fiala:

„Poslední akcí letošního roku byl turnaj v Karlových Varech. Hrálo se systémem dvou minizápasů tak, jak tomu bylo na turnaji šestých tříd. Opět byly k vidění velmi vyrovnané týmy i výsledky, naší finálovou účast jsme měli ve vlastních rukách do posledního minizápasu, který jsme nakonec nezvládli dotáhnout do konce. I tak tým bojoval ze všech sil a uspěl v utkání o bronz s Mannheimem. Speciálně poslední dva zápasy se nám moc líbily. Celkově nám na turnaji vázla četnost střelby a to jak od útočníků, tak obránců. Zbytečně jsme z dobrých pozic hledali spoluhráče, nebo souboje 1 na 1. Několikrát přišly také mnohdy nesmyslné fauly našich hráčů. Vypíchnout bych chtěl výkony tygřích gólmanů Vopravila s Franzem a soudržnost týmu v klíčových momentech. Třetí místo bereme jako úspěch a pozitivní zakončení kalendářního roku.“

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu