Plán prodeje vstupenek na další zápasy vyřazovacích bojů

Date of publication Author Redakce

Liberec - První dva domácí zápasy v předkole play-off mají Bílí Tygři již za sebou a můžeme říci, že zdárně. V sérii se Spartou se totiž ujali vedení 2:0 na zápasy. Další kapitoly tohoto příběhu se budou v pátek a v sobotu psát už na ledě O2 Arény a mohou přinést různé varianty vývoje. Půjdou do prodeje vstupenky na 5. zápas předkola nebo na čtvrtfinále?

Pokud Sparta Praha dokáže uhájit „svou tvrz“ a stejně jako Tygři zůstane na domácím ledě stoprocentní, rozhodne o vítězi této série až 5. zápas předkola, který se odehraje v pondělí 12. března od 17:20 opět v liberecké Home Credit Areně. Definitivně se o tom rozhodne po případném 4. zápase předkola v sobotu.

Online předprodej vstupenek na pondělní rozhodující duel by v takovém případě startoval na www.TicketPro.cz už v sobotu ve 21 hodin. V neděli a v pondělí pak bude možné zakoupit vstupenky i v předprodejní síti TicketPro a také na Rotundě Home Credit Areny v pozměněné otevírací době v neděli od 9:00 do 18:00 a v pondělí od 7:00 až do začátku utkání bez polední pauzy.

Majitelé permanentních, klubových a VIP karet mají i 5. zápas předkola opět v ceně své celosezónní vstupenky.

Ceník jednotlivých vstupenek na případný 5. zápas předkola zůstává shodný s cenami pro základní část 2017/18. Také pro rozhodující zápas předkola platí symbolické vstupné za 1 Kč pro děti do 140 cm nebo slevy pro studenty a seniory.

cenik play-off

Pokud by si Bílí Tygři zajistili postup do čtvrtfinále play-off už na hřišti soupeře, odstartoval by předprodej vstupenek v pondělí 12. března a to nejdříve předkupním právem pro držitele permanentních a klubových vstupenek. O cenách vstupného a dalších podrobnostech vás budeme blíže informovat.

Plán předprodeje vstupenek pro případný 5. zápas předkola Generali play-off Tipsport Extraligy

Online:

Od soboty 10. března od 21:00 (TicketPro)

Rotunda a předprodejní místa TicketPro:

neděle 11. března 9:00-18:00 (bez polední pauzy)
pondělí 12. března 7:00-začátek utkání (bez polední pauzy)

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR