Přijď v únoru podpořit Bílé Tygry, posaď se do správného sektoru a olympiádu už sleduj na nové LCD TV

Date of publication Author Jan Rachota

I v únoru se vyplatí přijít podpořit Bílé Tygry v závěrečném boji základní části extraligy. Pokud přijdete fandit 2. února od 18.10 hodin proti Třinci a 7. února od 17.00 hodin proti Kladnu, tak jste automaticky zařazeni do soutěže o novou LCD televizi Samsung či nápoj zdarma.

Během první třetiny bude na kole štěstí vylosován jeden sektor. Všichni v něm sedící fanoušci si mohou na infopultu vyzvednout voucher na nápoj zdarma při dalším utkání a zároveň během druhé třetiny pozorně sledovat kostku. Právě z tohoto sektoru totiž bude vylosován nový majitel LCD televize Samsung od společnosti Interservis Liberec.

Přijmeš výzvu na Ještěd od trenéra Pešána?