První přípravné utkání na domácím ledě proti Pardubicím

Date of publication Author Radek Šenk

HC Bílí Tygři Liberec se poprvé představí před vlastním publikem v malé tréninkové hale. Vstup na utkání, které začíná v 18.00 hod., je zdarma. Liberečtí hokejisté absolvují již třetí z přípravných utkání, druhé proti vicemistrovi z Pardubic.

Po čtyřtřetinovém zápřahu z minulého týdne, kdy se oba týmy utkaly v rámci soustředění Pojišťováků ve východočeském Trutnově, odehrají svěřenci trenérů Říhy, resp. domácího Jandače klasické utkání. V přípravě týmu z Pardubic se v minulém týdnu objevil i olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita, kterého by manažer Kusý rád přivítal na trvalo ve svém týmu.

Po porážce 5:3 se budou chtít liberečtí hokejisté představit před svým publikem v lepším světle. Volno by měli mít někteří z hráčů, např. Lubo Korhoň, kteří se budou připravovat v posilovně. Utkání začíná v 18.00 hod., vstup do malé haly je volný.

Více o týmu soupeře viz představovačka Pardubic před prvním přípravným zápasem.

Do zápasu by mohli zasáhnout:

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Svoboda A., Barek, Hylák - Čáslava, Duben, Mudroch, Linhart, Mocek, Zábranský, Šeda, Novotný, Pácal, Sýkora M., Podhradský - Blažek, Divíšek, Horák, Janecký, Sýkora P., Kolář, Koukal, Průcha, Kudrna, Lubina, Mikeska, Kubišta, Pištek, Pospíšil, Rolínek, Tvrdík, Mrázek, Razinger.

HC Bílí Tygři Liberec: Svoboda O., Falta, Koťátko - Jiruš, Ovčačík, Kočí, Krstev, Vála, Nedvěd, Moravec, Šmíd, Čakajík, Jareš - Procházka, Kropáč, Verčík, Kašpařík, Jiří Kudrna, Pabiška, Víšek, Kábrt, Rozsíval, Plodek, Klimenta, Jech, Šulc, Musil, Hájek, Novák.

Sestava Bílých Tygrů v pondělním utkání s Ústím

Koťátko (79) - Krstev (72), Holub (16), Kočí (22), Jareš (3), Čakajík (20), Vála (7), Ovčačík (32) - Klimenta (30), Šulc (27), Jech (17) - Novák (33), Pabiška (18), Musil (41) - Verčík (9), Kašpařík (29), Korhoň (92) - Víšek (16)

Slavná trojice aneb selská jízda