SOUTĚŽ: Lednové kolo Tygřích bublin

Date of publication Author Redakce

I v lednu můžete soutěžit v oblíbené soutěži Tygří bubliny. Pravidla pochopitelně zůstávají i v novém roce naprosto stejná. Vaše vtipné popisky fotky, na které tentokrát hrají hlavní roli Tomáš Urban a Michal Bulíř, posílejte na soutěžní email uveden v článku. Možná se vítězem stanete právě Vy!

Podmínky soutěže

1) Základní informace Pořadatelem soutěže je redakce webových stránek www.hcbilitygri.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez udání důvodu upravit nebo zrušit. Na výhry není možné uplatňovat právní nárok.

2) Pravidla soutěže V soutěži jde o to, vyplnit originálně bubliny na fotce. Komentáře k fotce nesmějí obsahovat žádné vulgarismy. Takto okomentované fotografie budou ze soutěže vyřazeny.

Do soutěže se může přihlásit každý fanoušek Bílých Tygrů, který pošle v termínu 9.1.2014 – 31.1.2014 mail na adresu soutez@hcbilitygri.cz. Jaké pořadí jednotlivým bublinám přiřadíte záleží jen na Vás. Do předmětu uveďte „Soutěž – Bublina leden“ a v emailu nezapomeňte na kontakt na svou osobu.

(každý soutěžící může odevzdat pouze jeden návrh)

Vzor:

Soutěž – Bublina leden
A:Komentář 1.
B: Komentář 2.
Petr Novák, petrnovak@gmail.com

Fotka s bublinami:

Tygří bubliny - leden

3) Vyhodnocení a ceny Pokud Váš komentář zaujme a bude dostatečně originální, bude automaticky vložen do bulletinu na nejbližší utkání po ukončení kola „Tygří bubliny“ a zobrazen na oficiálním webu Bílých Tygrů. Šťastlivec zároveň vyhrává videohru NHL 2014 a bude následně kontaktován e-mailem.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR