SOUTĚŽ: Vystraště své blízké a užijte si VIP zážitek na utkání Bílých Tygrů!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Umíte své přátele pořádně vyděsit? Tak se předveďte! Natočte video, jak vystrašíte své blízké, a zapojte se tak do Tygří halloweenské soutěže o velmi luxusní a zajímavou cenu nejen pro sebe, ale také pro vybranou skupinku svých přátel.

Myslíte si, že to zvládnete lépe, než Tygři? Dokažte to. Ze zaslaných videí vyberou v hlasování sami fanoušci to nejděsivější a nejlepší. Vítěz se může těšit na zážitek, o kterém se mu dosud na zápase Bílých Tygrů ani nesnilo!

Pravidla soutěže

• Každý soutěžící může poslat pouze jedno video
  • Videa posílejte pomocí libovolného virtuálního uložiště na adresu redakce@hcbilitygri.cz
  • Video by mělo mít stopáž maximálně do minuty a půl
  • Zasláním videa souhlasíte s jeho zveřejněním
  • Do e-mailu uveďte své kontaktní údaje
  • Uzávěrka pro posílání videí je v neděli 29. října v 23:59
  • Hlasování začne 30. října a bude probíhat na zvláštním Youtube kanálu do 2. listopadu, konkrétní detaily budou zveřejněny na našem webu
  • Vítěz bude vyhlášen 3. listopadu během hokejového utkání Bílých Tygrů s Třincem
  • Pro převzetí výhry je nutné být osobně přítomen na zmíněném utkání s Třincem, výherce bude před zápasem kontaktován s dalšími informacemi

Cena pro vítěze

A teď to nejdůležitější. Na co se může vítěz těšit? Především na skvělý zážitek pro sebe a své přátele! Pro výherce a partu až 10 jeho nejbližších přijede před utkáním se Spartou na domluvené místo tygří autobus, který je přiveze přímo na zápas. Ten si společně užijí ve vlastním skyboxu včetně občerstvení!

Myslíte si, že umíte vyděsit své přátele? Pošlete nám video a třeba to budete právě vy, kdo se může těšit na VIP zážitek na utkání Bílých Tygrů!

Header Halloween

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu