Semifinále CHL se blíží, zajistěte si svá místa včas!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Už v úterý od 17:30 čeká Bílé Tygry semifinále hokejové Ligy mistrů. V něm vyzvou podruhé v této sezoně Växjö Lakers a žádný tygří fanoušek by u toho neměl chybět! V Home Credit Areně stále zbývá několik míst, zajistěte si je včas!

Zápasy s ZSC Lions přinesly obrovské drama a rozhodnout odvetné střetnutí nakonec musely až samostatné nájezdy. V nich Bílí Tygři triumfovali a pojistili si místenku mezi čtyřmi nejlepšími.

První semifinálový duel odehrají v úterý 9. ledna od 17:30, kdy na ledě Home Credit Areny podruhé v tomto ročníku přivítají švédské Växjö Lakers. Přijďte Bílé Tygry před branami finále Champions Hockey League podpořit!

Vstupenky za 150 Kč, permanentkáři zdarma

Ani přes postup do další fáze soutěže nepřikročili Tygři k výraznému zdražení ceny vstupného. Lístky tak budou k dostání za jednotnou cenu 150 Kč, děti do 140 cm výšky mají jako již tradičně vstup za pouhou symbolickou 1 Kč. Vstupenky jsou již v prodeji, zajistit si je můžete v tradičních předprodejních místech nebo v síti Ticketpro.

Majitelé permanentních vstupenek mají také toto utkání v ceně svých sezónních karet.

Přijďte Bílé Tygry svým fanděním podpořit v boji o finále hokejové Ligy mistrů! Bude tažení našeho týmu prestižní evropskou soutěží pokračovat i nadále v pohádkovém duchu?

Slavná trojice aneb selská jízda