Setkání zlatých partnerů klubu Bílí Tygři Liberec na Sychrově

Date of publication Author Jan Rachota, Foto: © Ota Mrákota

V prostorách Zámecké restaurace Sychrov a blízkého zámeckého parku se v prosluněný pátek 18. května uskutečnilo první setkání zlatých partnerů Bílých Tygrů Liberec. Pro ty byl připraven bohatý program korunovaný znamenitými pochoutkami staročeského rautu. Mezi partnery klubu se přišli podívat i hráči, jmenovitě na Sychrov dorazili Stanislav Procházka, Michal Nedvídek a Petr Hrach.

Po úvodním přivítání z úst knížete Rohana a jeho drahé choti si všichni přítomní připili na úspěch Bílých Tygrů v následující sezóně. Poté již následovala prohlídka sychrovského zámku.

Po ní bylo připraveno vystoupení fakíra, který všechny přítomné oslnil svých uměním. Konkurovat mu zkoušeli o chvíli později členové zámecké gardy, kteří předvedli něco ze svého šermířského umění. A nejen toho, došlo dokonce i na halapartny.

Zlatým hřebem vydařeného odpoledne se ovšem stalo vystoupení sokolníka, který předvedl, co všechno zvládnou cvičení dravci.

Po celé odpoledne probíhal na zámeckém „greenu“ pod patronací firmy Auto Koutek s.r.o., koncesionáře vozů Renault, Dacia a Seat, golf-kroketový turnaj, který si postupně získal mezi přítomnými velikou oblibu.

Po skončení sychrovského programu se všichni zúčastnění přesunuli na společný koncert Jana a Františka Nedvědů s kapelami a také skupiny Fešáci, který se uskutečnil v rámci společného výročního turné.

Výhodnocení turnaje v golf-kroketu:

Kategorie ženy:
1.	pí. Lukášová – fi. Activa spol. s r. o. – 24 úderů
2.	pí. Vorlíčková – fi. Metrostav a. s. – 35 úderů
Kategorie muži:
1.	p. Marinč, p. Matula (hráč FC Slovan Liberec, host fi. Conti Capital a.s.) fi. Conti Capital a.s. – oba 23 úderů
2.	p. Ulman – Komerční banka a.s., p. Bušanský – fi. Bílí Tygři Liberec s. r. o.
          - oba 24 úderů
3.	p. Lukáš – fi. Aktiva spol. s r. o., p. Čáp – fi. Auto Štangl a.s.,
         p. Váňa – Živnostenská banka a.s. – všichni 25 úderů
Kategorie týmů – vyhlášeno pouze 1. místo