Tipsport extraliga 2015/16 je rozlosována, kdy čekají Tygry jednotliví soupeři?

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Do startu dalšího extraligového ročníku je sice ještě daleko, už teď ale známe jeho rozlosování. Který tým uvítají Tygři v úvodu sezony a s kým naopak ročník uzavřeme? Podívejte se sami.

Sezonu 2015/16 začnou Bílí Tygři venku, konkrétně na ledě brněnské Komety. Hned pak je ale čeká v prvním domácím utkání velmi zajímavý soupeř - obhájce titulu, Verva Litvínov. Toto kolo je naplánováno na neděli 13. září, tento termín by si tak měl v diáři předem zatrhnout každý fanoušek.

Hrací dny zůstávají až na výjimky stejné, zápasy budou na programu převážně v pátek a v neděli, v menší míře pak také v úterý a v několika případech dojde také na středu, podle současného rozlosování by se však všechny naše středeční duely měly konat na ledech soupeřů. Celkem 16 zápasů by se v Home Credit Areně mělo konat v neděli, kdy bude stanoven nový zápasový čas - 16:00.

Mezi zajímavé termíny patří například zápas s Karlovými Vary těsně po Mikuláši (6. prosince) a dvojice domácích duelů mezi svátky na konci roku, kdy Bílí Tygři přivítají hradecký Mountfield (26. prosince) a třinecké Oceláře (30. prosince). První domácí zápas v kalendářním roce 2016 pak Liberec odehraje 8. ledna proti navrátilci do extraligy, Chomutovu.

Extraligovou základní část Tygři zakončí 4. března na domácím ledě 52. kolem proti Karlovým Varům. Nezbývá než doufat, že bude následně sezona konečně pokračovat vytouženým play-off.

Kompletní rozlosování zápasů našeho týmu si můžete prohlédnout zde. Momentálně se však stále řeší možné termínové kolize a může tak dojít k některým dílčím úpravám.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR