Tomáš Klimenta míří na hostování do Třince

Date of publication Author Martin Kadlec

Vedení libereckého klubu se rozhodlo uvolnit útočníka Tomáše Klimentu na hostování do týmu HC Oceláři Třinec. Sedmadvacetiletý forvard putuje k Ocelářům do konce ledna 2012, pak se opět vrátí pod Ještěd. Odchovanec Liberce už v minulosti na jedno hostování v rámci extraligy zamířil, v sezóně 2008-2009 působil v Mladé Boleslavi.

Ctibor Jech
Vyjádření GM Ctibora Jecha:
„Tomáš je kvalitní útočník, se kterým v této sezóně ještě počítáme. Jeho výkony v poslední době začaly stagnovat a tím nedostával tolik prostoru na ledě, kolik by si přál a potřeboval. Proto jsme se rozhodli poslat ho na hostování do klubu, který má také vysoké ambice. Doufáme, že se Tomáš v Třinci nastartuje a my jeho služby pak budeme moci využít v závěru sezóny při vyřazovacích bojích.“

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu