Trenér Kalous bude pokračovat v Liberci

Date of publication Author Tisková zpráva

I v následující sezóně bude libereckým hokejistům ze střídačky velet v pozici hlavního kouče Jiří Kalous. Šestačtyřicetiletý trenér dovedl v minulém extraligovém ročníku Bílé Tygry do semifinále play-off a v letošní sezóně s nimi bojuje o Pohár prezidenta ČSLH pro vítěze základní části. S Libercem podepsal Kalous novou roční smlouvu.

Ctibor Jech
Vyjádření generálního manažera Ctibora Jecha:

„Trenér Kalous u nás během dvou let odvedl velký kus práce, v loňské sezóně se i přes dílčí potíže v základní části tým pod jeho vedením probojoval přes předkolo do play-off, kde skončil až v semifinále. Letos prožíváme povedenou základní část a pevně věříme, že si výkony přeneseme i do vyřazovacích bojů. Jsme proto velmi rádi, že obě strany měly zájem ve spolupráci pokračovat a dohodli jsme se na nové roční smlouvě. Naší snahou je v nejbližší době také dohoda s asistentem Pešánem, protože chceme, aby úspěšné duo zůstalo pohromadě a mohlo v klidu připravovat tým na zápasy play-off.“