Pokud se tak připravujete na novou sezonu spolu s Tygry, určitě si poznamenejte do kalendáře první definitivní změnu termínu. V pátek 27. října měli Tygři na domácím ledě přivítat Olomouc. Vzhledem k termínovým kolizím však byl tento duel o jeden den posunut, uskuteční se tedy již ve čtvrtek 26. října.

O další změnách se v této chvíli teprve jedná, nejsou tedy zatím potvrzeny ČSLH. Stejné prohození termínu by se mělo týkat také prvního domácího duelu s Třincem, který by se dle rozpisu sice měl odehrát v pátek 22. září, nicméně v jednání je přehození tohoto utkání na čtvrtek 21. září.

Dále se jedná o přesunech říjnových domácích zápasů s Litvínovem a Jihlavou. Ty by se měly odehrát v neděli 8. října (Jihlava) a v pátek 20. října (Litvínov), nicméně s nejvyšší pravděpodobností ještě dojde v těchto případech k úpravám. O konkrétních termínech, kdy se tyto duely odehrají, vás budeme samozřejmě informovat.

Kompletní rozpis naleznete jako vždy zde. Změna pořadatelství utkání s Olomoucí je již do tohoto rozpisu zanesena, u dalších duelů, v jejichž případě s nejvyšší pravděpodobností ke změně termínů dojde, je tato informace uvedena v závorce. Kalendář zápasů A-týmu bude tímto způsobem pravidelně aktualizován.

Lukáš Krenželok se probíjí k brance hostů