Aktuální zprávy

VIDEO: Bílí Tygři ovládli Ještěd!

Liberec - Majitelé klubových permanentek se mohou v průběhu každé sezony těšit na řadu výhod. V závěru ledna dostali příležitost užít si spolu s Bílými Tygry pořádnou lyžovačku!

Páteční dopoledne 26. ledna jako by přímo lákalo k tomu vyrazit na Ještěd. Přestože svítilo slunce, teplota se pohybovala těsně pod bodem mrazu a sjezdovky nad Libercem stále halil dostatek skvěle připraveného sněhu.

Po celé zmíněné dopoledne patřila sjezdovka na Ještědu pouze tygřím fanouškům, kteří si pro tento ročník zakoupili permanentní vstupenky do ČS klubu. Kdo se sjížděním na lyžích či snowboardu unavil, mohl vyrazit do připraveného zázemí, kde mohl potěšit své chuťové buňky dostatkem jídla i pití.

Mezi lyžaři nemohl chybět ani maskot Tygr, který ukázal, že se kromě bruslí umí pohybovat bez sebemenších potíží také na lyžích. Nejednomu z přihlížejících vykouzlil úsměv na tváři a neváhal se společně s tygřími příznivci vyfotit.

Koneckonců, podívejte se sami na následující videoreportáž. Pořiďte si také vy svou klubovou permanentku, která svým držitelům přináší řadu výhod v Home Credit Areně i mimo ni!

Partnerem této akce byl Ski areál Ještěd, kterému tímto děkujeme za spolupráci.