Vyrazte s Bílými Tygry na odvetu semifinále Ligy mistrů do Växjö!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Bílé Tygry čeká tuhá semifinálová bitva s Växjö. Vybojuje náš tým historický postup do finále hokejové Ligy mistrů? Buďte u toho! Bílí Tygři pořádají letecký zájezd na odvetu ve švédském Växjö.

Už 9. a 16. ledna se Bílí Tygři v semifinále Champions Hockey League utkají se švédským Växjö Lakers a vy máte příležitost být přítomni na obou těchto utkáních. Bílí Tygři pořádají letecký zájezd do na odvetný duel! Užít si tak můžete společnou cestu do Švédska spolu s hráči a realizačním týmem.

Odlet je naplánován na 16. ledna v dopoledních hodinách z pražského letiště v Ruzyni, přesný čas bude upřesněn v nejbližších dnech. Zpět se poletí přibližně dvě hodiny po skončení odvetného zápasu ve Växjö. Do ceny zájezdu je započítána jak letecká doprava a autobusový přesun z letiště do Vida Areny, tak vstupenka. Cena výjezdu byla stanovena na 4 500 Kč. Na letiště v Praze se účastníci dopraví po vlastní ose.

Hlásit se můžete do pondělí 8. ledna na emailovou adresu langova@hcbilitygri.cz.

Částka 4 500 Kč musí být poukázána nejpozději do 11. ledna na účet 4200014229/6800. V platbě uveďte variabilní symbol 1601 a do zprávy pro příjemce doplňte jména a příjmení všech osob, za něž platba probíhá.

Vyrazte podpořit Bílé Tygry v boji o postup do finále hokejové Ligy mistrů!

Liberečtí se radují z gólu

Slavná trojice aneb selská jízda