V play-off opět ovládne tribuny Tipsport areny white out

Date of publication Author Tisková zpráva

Stejně jako v play-off 2008 rozsvítí tribuny Tipsport areny i v letošním čtvrtfinále elektrizující a silná atmosféra white outu. Fanoušci, kteří dorazí na úvodní liberecký zápas, „nafasují“ u vchodu bílé tričko a ručník. Takto vybaveni vyrazí pomoci libereckým hokejistům v boji s „indiánským kmenem“ Plzně.

Bílé peklo však není jedinou akcí, kterou si Tygři pro fanoušky připravili. Již od čtyř hodin bude v areálu probíhat white out festival. Ten začne již v 16 hodin vystoupením kapely The Vintage band. Na posilnění před důležitými zápasy si fanoušci budou moci zakousnout do uzené kýty, děti zaručeně nepohrdnou cukrovou vatou či Tygří modrobílou zmrzlinou. Ve Fanshopu bude v nabídce kolekce oblečení, zaměřená speciálně na white out. Samotnému buly bude předcházet slavnostní nástup týmu z Tygří tlamy doplněný nezbytnými pyrotechnickými efekty. Během každého zápasu čtvrtfinále pak bude vylosován jeden z fanoušků, který si domů odnese LED TV Samsung.

Krátce z historie:

Bílé peklo nebo-li white out získalo svůj hokejový význam v roce 1987 ve Winnipegu, kdy se fanoušci v domácích zápasech play-off jednotně oblékli do bílé barvy za účelem vytvoření silné, až zastrašující atmosféry. V českém provedení pak bylo poprvé k vidění v play-off 2008 v Liberci. Bílí Tygři tehdy s podporou svých fanoušků vyřadili pražskou Spartu a následně těsně podlehli v semifinále 4:3 na zápasy pražské Slavii.

Program white out festivalu – pondělí 22.3., úterý 23.3.:

16.00 start doprovodného programu – koncert, speciální nabídka občerstvení, ve Fanshopu speciální white out kolekce
17.10 otevření haly – malování tváří, střelba na hokejovou branku, vzkazy hráčům do kabiny
18.00 slavnostní nástup z Tygří tlamy, pyrotechnická show
18.10 začátek čtvrtfinále play-off mezi Bílí Tygři Liberec – HC Plzeň 1929

K tomu, aby celá akce WHITE OUT měla význam a úspěch, potřebujeme Vaši pomoc. Řekněte o ní svým známým a přátelům, informace se musí dostat každému fanoušku Bílých Tygrů. Pošlete známým smskou odkaz na tento článek, či ho pošlete e-mailem. Tygři vás potřebují, v jednotě je síla! Aby byla atmosféra WHITE OUTu dokonalá, žádáme Vás o dodržení těchto pokynů:
1) Obléknout tričko na sebe hned po příchodu do haly před každým zápasem play-off.
2) Ručník použijte k točení nad hlavou. Oslavte s ním branku Liberce a nebo nám pomozte zmrazit soupeře. Roztočte ručník kdykoliv, kdy uslyšíte tuto melodii nebo se přidejte k Tygřímu kotli.