Zápas s úřadujícími mistry, Ewa Farna a spoustu dárků pro každého! To vše v pátek 31. října!

Date of publication Author Redakce

Na příštím domácím utkání, v pátek 31. října, se můžete těšit nejen na pikantní a atraktivní bitvu Bílých Tygrů s úřadujícím mistrem ze Zlína, ale také na speciální doprovodný program. Právě duel se Zlínem bude totiž první akcí, která se uskuteční v nově přejmenované multifunkční liberecké Home Credit areně.

Věříme, že o hlavní porci zábavy se v pátek postarají především liberečtí hokejisté, ale předzápasový a přestávkový doprovodný program bude rovněž nabitý. Speciálním hostem celého večera bude populární zpěvačka Ewa Farna, která vyplní svými songy pauzy mezi jednotlivými třetinami a před zahájením zápasu také zazpívá českou státní hymnu.

Program je koncipován tak, aby si ho opravdu užily celé rodiny, pro všechny děti do 140 cm výšky proto máme připravené dárky. Jsou to parádní kšiltovky se znakem Bílých Tygrů a novým logem Home Credit areny. Všem příchozím budeme rozdávat také balónky nebo odznaky.

To ovšem není vše, co si návštěvníci speciálního utkání mohou odnést. Na ochozu areny budou mít dvě stanoviště profesionální fotografové a každý příchozí fanoušek se může vyfotit buďto s pohlednými tygřími Cheerleaders nebo s maskoty. Fotografii obdrží hned vzápětí, zdarma a ve stylovém tygřím rámečku.

Zažijte atmosféru výjimečné události! Vychutnejte si koncert celebrity po vzoru zápasů NHL a odneste si cenný suvenýr.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu