Michael Krutil: Téměř jsem neváhal. Vím, jak v Liberci dobře pracují s mladými hráči

Liga mistrů zná účastníky následující sezony

První posila potvrzena. Pod Ještěd přichází Michael Krutil

Rychlovský se s národním týmem rozloučil asistencí. Končí i Filippi

Liberec - V další fázi přípravy na domácí šampionát sehrála česká reprezentace dvojzápas se Slovenskem. Na obou stranách měli své zastoupení i Tygři. Jak se jim dařilo?

Bojovník Šír se loučí s Libercem

Liberec - Odchovanec Jan Šíř dosud celou kariéru působil pod Ještědem, kde odehrál také čtyři a půl sezony v A-týmu. Od nové sezony toto spojení neplatí, čtyřiadvacetiletý forvard míří do jiného klubu v rámci extraligy.

Ve finále Zlaté helmy hned dva Tygři!

Liberec - Stejně jaké v každé sezoně mají fanoušci šanci hlasovat pro nejlepší akci roku ve Zlaté helmě Komerční banky. A ve finálovém hlasování mají Tygři hned dvě želízka v ohni!

Michael Krutil: Tygři skvěle pracují s mladými, neváhal jsem

Slavná trojice aneb selská jízda

Kolik párů bot má Najmič v botníku? 👟

Newsletter Bílých Tygrů

Odebírej newsletter Bílých Tygrů a neuteče ti žádná informace! Díky tomu získáš naprostý přehled o klubu, novinkách, ale těšit se můžeš i na soutěže či novinky ve fanshopu.

Vytvoř si vlastní dres

Hrnek malý s logem

Vlajka na auto velká bílá

Mikina s logem pánská modrá