Ptejte se Ctibora Jecha

Ptejte se na vše, co vás zajímá, GM Bílých Tygrů Ctibora Jecha a on vám pak na vaše otázky najednou odpoví.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 69 odpovědí v této kategorii celkem.

30.9.2005, 15:28
Jak dlouho jste u Bílích Tygrů?

Odpověď:
Hrál jsem za předchůdce Bílých Tygrů aktivně hokej, potom jsem v klubu trénoval a postupně se stal manažerem. Takže už jsem tu opravdu dlouho. Pokud půjdeme úplně do hloubky, tak klub pod názvem "Bílí Tygři" funguje od srpna roku 2000, takže u Bílých Tygrů jsem již více než pět let, od samého počátku.
30.9.2005, 15:24
Jak hodnotíte zápas proti Mladé Boleslavi.

Odpověď:
Nebyl to povedený zápas, ale bylo to přípravné utkání, které už je dávno za námi. Jeho význam je v tuto chvíli nulový.
30.9.2005, 15:17
Kolik let je Pavlovi Faltovi?

Odpověď:
Pavlovi bylo v srpnu 30 let.
Ondra (ondju@seznam.cz - Fýdlant)
30.9.2005, 15:09
Jak hodnotíte výkon Bílích tygrů.

Odpověď:
V poslední době se nám nedaří, hlavně střelecky. Hráči bojují, chtějí, snaží se, ale ne vždy to jde. Doufám, že již brzy se to zlomí a znovu budeme předvádět hezký hokej a střílet góly.
Pavel (pavvolf@seznam.cz - Nový Bor)
30.9.2005, 14:37
Můžete mi říct proč jste posunuli začátek utkání na 18:30? Řada fanoušků z České Lípy a Nového Boru musí odejít dříve aby jim neujel vlak.

Odpověď:
Vycházeli jsme z odezvy po loňské sezoně, kdy hodně převládal názor, že zaměstnanost v Liberci a okolí je hlavně jednosměnná s koncem v pozdním odpoledni. Tím pádem nezbývalo řadě návštěvníků moc času na odchody z práce, zařízení domácích záležitostí a návštěvu hokeje. Každopádně děkujeme za podnět. Pro letošní sezonu je už začátek stanoven. Budeme rádi, pokud se nám naši fandové na konci sezony v anketě vyjádří, jaký začátek by jim nejlépe vyhovoval. Bohužel, nikdy nepůjde vyhovět všem.
golmanka
29.9.2005, 20:26
Je pravda,že Hnilda prodává svého Hummera H 2?a nevíte za kolik?

Odpověď:
Tak o tom opravdu nic nevím...
29.9.2005, 20:21
Myslíte,že se Liberec vyhrabe ze své smůly v posledních zápasech?

Odpověď:
Musíme na tom pracovat. Já věřím, že se to povede co nejrychleji, ale nelze se vymlouvat jen na smůlu, a my to neděláme.
fanda (liberec)
29.9.2005, 18:54
Kolik je průměrný plat v extralize? Jste pro zveřejnění platů?

Odpověď:
Průměrný plat je velice relativní pojem, protože v extralize jsou pochopitelně hvězdy, které mají plat velice solidní a na druhé straně jsou tu mladí kluci, kteří jsou na začátku kariéry a mají plat nízký. Osobně bych řekl, že průměr bude mezi 40 - 80 tisíci, ale opravdu je to hodně složité.

Co se týče zveřejnění platů, tak nemám úplně vyhraněný názor, ale myslím, že naše společnost není připravená na to, aby se obecně vědělo, kdo kolik bere.

white tiger
29.9.2005, 15:09
Dobry den chtěl sem se zeptat budeme muset stát dale 1 hod nez vyjedeme autama z parkovište nebo udelate nejaky 2 a 3 vyjezd?a pak bych vas chtel poprosit jestli by se opravdu nedalo neco udelat s občerstvenim kdyt se to opravdu neda jist.

Odpověď:
Otázka výjezdu z parkoviště nic neřeší, výjezdů můžeme vybudovat třeba deset, ale limitující faktor je viadukt a ten má prostě propustnost aut, jakou má. Co se týká občerstvení, již jsem odpovídal.
david (liberec)
29.9.2005, 12:44
dobrý den,
rád bych se zeptal , zdali dáte šanci hrát v A týmu L. Pabiškovi?Je na střídavém startu v Berouně , kde se mu daří. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Lukáš Pabiška je náš hráč, sledujeme jeho výkony. Musí se do kádru Bílých Tygrů na svém postu prosadit, to znamená být lepší, než stávající centři, nebo pravá křídla.

Další stránky
123456>>