Ptejte se Igor Rataj

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 31 odpovědí v této kategorii celkem.

jakub 27.8.2004, 11:20
jake to je když zjiskate zlato

Je to skvělé.
¨největší fanynka (ZNOJMO versus LIBEREC) 23.8.2004, 19:01
Igore, ve Znojmě jsi hrál opravdu úžasně. Jsem tvá velká fanynka,jen mě mrzí že už nejsi ve Znojmě. A tvá manželka Slávka je s Gregorem s Biancou stebou v Liberci nebo jsou doma v Popradě.
Přeji ti skvělou sezonu a hlavně hodně golů. a at se potkáme ve finále extraligy.

Odpověď:
Děkuji za přání, rodina je pod Ještědem samozřejmě se mnou. Hezký den Igor.
Martyn 21.8.2004, 20:04
Jaký budeš mít číslo???

Jirka 20.8.2004, 15:36
Ahoj Igore, jak se ti libi v Liberci? Neude ti chybet byvaly spoluhrac Uram?

Odpověď:
V Liberci se mi velmi líbí, rád jsem se vrátil do prostředí, v němž se mi vloni tak dařilo.
Jára (jarda.lhotak@volny.cz - Hrádek nad Nisou Bílí tygři) 19.8.2004, 23:11
Ahoj Igore!!!!
Proč jsi šel do liberece????

Odpověď:
Byl tu o mě zájem, vedení jednalo korektně, staví se nový areál.
Honza (Liberec/BT) 18.8.2004, 22:01
Igore předně vítej v Liberci, jsme rádi, že seš tady. Myslíš si, že máme na to, abychom již konečně v této sezoně hráli play off? Kdo je tvým hokejovým vzorem?

Odpověď:
Ahoj, přišel jsem do Liberce a věřím, že se do play-off dostaneme. Žádný hokejový vzor nemám, je sposuta hokejistů, od kterých se člověk má co učit. Vyhraněný ale nejsem.
Huk (LIBEREC) 18.8.2004, 21:46
Igore v čem je největší rozdíl mezi českou a slovenskou extraligou?Jak se těšíš na liberecké angažmá a kolik plánuješ v nové sezoně nastřílet gólů?

Odpověď:
Největší rozdíl je ve vyrovnanosti klubů. Česká extraliga má mnohem více silných klubů. Jednoznačný favorit nikdy není dopředu znám. Chtěl bych dát tolik gólů, aby co nejvíce pomohly mužstvu. Na první místo stavím týmový úspěch.
Syso (ZOJMO) 18.8.2004, 18:41
Igore . Provokuješ a pak utečeš. To je hamba. Znojmo se změnilo.

Odpověď:
Každý máme právo na názor.
mike (znojmo) 18.8.2004, 12:13
Igore, Igore. Jsi chlap jako hora, ale včera ses zachoval jako malý kluk. Provokujes a pak utečeš. To bylo směšný!!!

Odpověď:
Každý máme právo na názor.
Evicka (Liberec) 18.8.2004, 09:55
Ahoy Igo, kasli na ty rejpaly, co se neadekvatne vyjadruji k uternimu zapasu se Znojmem. Hrajes super a myslim, ze Ti tady u nas v tomhle smeru, ani v jinych nemuze nikdo nic vycitat. Jsme radi, ze ses tu. A jo, ja vim, ze na to kaslels :o). Dotaz: Kde ted bydli Tvoje rodina? Mam na mysli manzelku s mimcem :o), Preju hodne uspechu!

Odpověď:
Děkuji za přání, bydlíme s rodinou v Liberci. Měj se hezky.

Další stránky
1234>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner