Ptejte se Martin Bartek

Ještě před začátkem ostré sezony máte možnost pokládat své otázky vybranému hráči Bílých Tygrů. V anketě, ve které figurovaly letní posily, jste si svými hlasy řekli o možnost ptát se Martina Barteka. A tak je právě slovenský kanonýr hostem prvního offline rozhovoru sezony 2013/14.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 18 odpovědí v této kategorii celkem.

jiří (jiricek.pudil@seznam.cz - mladá boleslav) 10.8.2013, 13:34
ahoj kolik si dal golu v pabubickich

Ahoj,
zrovna nedávno jsem to někde četl. Myslím, že za ty tři sezony to bylo 66 ligových gólů.
Mirek (liberec) 8.8.2013, 14:40
Ahoj Martine, jak se těšíš na zářijový dvojzápas s Pardubicemi? Hodně štěstí!

Ahoj,
určitě se těším. V Pardubicích jsem strávil tři roky, což se mi dříve moc nestávalo. Bude to asi takové zvláštní. Ale teď už jsem v Liberci a musím dělat všechno pro to, abychom vyhráli.
Lucie (luc.schmidtova@seznam.cz - Liberec) 6.8.2013, 11:43
Ahoj Martine... jak jsi se skamarádil s ostatnímu z týmu? Bylo to těžké se loučit v Pardubicích? A jaký je slovenský hokej narozdíl od českého?
Přeju ti hodně golů a úspěchů u nás v Liberci! :) Díky za odpověď

Ahoj,
slovenský hokej se s českým nedá vůbec porovnávat. Já i další hráči jsme o tom už hodněkrát mluvili. Nejsou peníze a hokej upadá, už je to pomalu na amatérské úrovni. Navíc Slovan odešel do KHL a diváci nechodí... Nevidím to moc růžově. Takže česká a slovenská extraliga se nedá srovnávat, ať jde o fanoušky nebo hru samotnou. Parta je v Liberci dobrá, seznámení proběhlo bez problémů.
Dave (Liberec) 1.8.2013, 14:03
Ahoj Martine, vítej v Liberci, doufám že tady budeš maximálně spokojený jak hokejově tak osobně :) Máš nějaký zvláštní zvyky/rituály před každým zápasem? Jak probíhá tvůj den když hrajete zápas doma?

Hodně štěstí a ať se ti tady líbí!

Ahoj,
ráno máme rozbruslení, potom oběd, po kterém si doma snažím jít na hodinu dvě lehnout. Ale před zápasem se mi usíná špatně, takže se v posteli spíš jen převaluju. A týmový sraz máme hodinu před zápasem. A co se týče rituálů, tak nic speciálního nemám. Připravím si hokejky, rozcvičím se, nic zvláštního.
Kája (Liberec) 1.8.2013, 11:00
Ahoj Martine,
kdy si začal hrát hokej?
kdo tě k němu přivedl?
jak se liší český hokej od slovenského?
P.S. Budeme vám všichni moc fandit. Ať vyhrajete. :)

Ahoj,
S hokejem jsem začínal v šesti letech a přivedl mě k němu děda.
Tom (LIBEREC) 31.7.2013, 10:57
Ahoj Martine, jak kvalitní jsou další nové posily z tvého pohledu? Myslíš že ti bude klapat spolupráce s P. Nedvědem, pokud spolu budete hrát v 1. lajně? Seš v Liberci spokojený, nebo se ti něco nelíbí? Díky a hodně moc štěstí!

Ahoj,
nerad bych se pouštěl do nějakého hodnocení druhých. Vedení určitě ví proč kterého hráče přivedli. Uvidíme, jak se to poskládá. Teď spolu trénujeme, čekají nás nějaké přípravné zápasy, tak uvidíme, jak to bude klapat. Ale konečná volba bude na trenérovi.
Michal (Liberec) 25.7.2013, 17:00
Martine vybojujte letos titul, prosím!!

Budeme se snažit.
Petra (Varnsdorf) 24.7.2013, 23:24
Ahoj,
chtěla bych se zeptat proč sis vybral číslo 18. Vím, že už si ho měl i dřív... Má to nějakou souvislost?

Ahoj,
18 mám snad od úplného začátku. Nosil ji jeden z hráčů Zvolena, který tehdy celkem vynikal a později mě i trénoval. Takže jsem si jí vzal.
Markéta (Pardubice) 24.7.2013, 16:42
Ahoj Martine, s kým by jsi nejraději hrál v útoku? Je mi líto, že jsi odešel z Pardubic. Přeji Ti do nové sezony hodně gólů a žádné zranění.

Ahoj,
teď těžko říct. Uvidíme, jestli nám to bude klapat s Petrem Nedvědem a Petrem Vampolou. Ale jak jsem říkal, tohle bude na trenérovi.
Radek (Liberec) 23.7.2013, 13:07
Ahoj Martine, co říkáš na rozšíření hřiště v aréně? Hraje se ti lépe na užším kluzišti, nebo naopak preferuješ aktuální širší plochu? Jak se ti líbí aréna? Je u nás lepší zázemí než v Pardubicích? Děkuji za odpověď a přeji co nejvíce gólů.

Ahoj,
když jsem tady hrál za Pardubice, tak to bylo vždy těžké. Na všechno bylo málo času, hodně osobních soubojů... Na druhou stranu, když jsme dali první gól, tak jsme věděli, že Liberec bude muset tlačit a dobře fungovaly rychlé brejky. Zázemí je v Liberci jedno z nejlepších, co jsem poznal, s tím jsem určitě spokojený.

Další stránky
12>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner