Dalibor Bortňák

Slovenský útočník se po třech letech strávených v zámoří vrátil do Evropy a zakotvil u smečky Bílých Tygrů.

Nyní máte jedinečnou možnost se Dalibora Bortňáka osobně zeptat na to, co Vás zajímá.

Konec offlinu: 2.11.2011

Datum odpovědí: 11.11.2011

Garant offlinu: Petr Schultz

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 29 odpovědí v této kategorii celkem.

Misaak (misaaak17@seznam.cz - Brno)
2.11.2011, 20:57
Ahoj hodně štěstí a golů ti přeje Michal .
At se darí
Michal

Ahoj Michale, děkuju.
krystian (krystianek@centrum.cz - liberec)
1.11.2011, 07:15
ahoj,,,,schytal si od kluku nejakej krest k prvnimu golu?
nebo jak probehla oslava první trefy?:)mej se a jen tak dal...!

Ahoj,
od kluků jsem křest schytal. Z kabiny se ale nic nesmí vynášet, takže nemůžu říci, co to bylo. Oslavy nemohly moc být, protože na nás čekalo brzy další utkání. Děkuju.
Evža (evzenma@sikovneruce.eu - Zákupy)
1.11.2011, 18:38
Zdravim Tygre ,

zajima me co si myslite v kabine o tom jak vedeni tymu rozdava dobre hrace na hostovani ???

Ahoj,
přestupy k hokeji patři. Klimoš se ale v lednu vrátí. V Třinci možná ale dostane více prostoru a může se rozehrát, než se k nám vrátí.
josef (pepinosestak@seznam.cz - blažim 92)
1.11.2011, 10:29
ahojky dalibora škoda že jste nepřevezly boda z ostravy ale proti K. VARUM si spravíte chut typuju že vyhrajete že těm rusákum date pěkně díki váš fanda josef

Bez odpovědi.
Cuket (matus.surgent@centrum.sk - Lipany)
29.10.2011, 11:18
čaffko dali nech sa ti dari v novom klube, urcite to asi nemas lahke lebo si v dobrom klube a šeci čajakju od teba vela ale vem že ako vždy to zvládneš a dufam že ti to začne teraz sipať a všetkym neprajnikom vytreš frňák:-Dvidime sa na kupku v SB drž sa cuket (matus surgent):-D

děkuju.
Karel a Karel
28.10.2011, 14:02
Čau Bortny. Slovenky nebo češky? Zanzik nebo Huť? Blondýny nebo černovlásky? Horňák nebo dolňák? Vantuch nebo Bortňák?:-) Ať ti to hraje!

Ahoj,
přítelkyně je Češka, takže Češky. Slyšel jsem, že Huť je lepší. Blondýnky. Horňák. Vantuch :).
lukys
26.10.2011, 17:13
ahoj, jaký typ žen se ti líbí???

máš přítelkyni???
Dik Lukáš

Ahoj,
mám rád vysoké holky, protože sám jsem vysoký. Takže blondýny s dlouhýma nohama. Přítelkyni mám a jmenuje se Andrea.
vojtaz
25.10.2011, 17:06
Dobrý den Dalibore,

Chtěl bych se Tě zeptat, jak kvalitní byla zámořská soutěž, kterou jsi hrál? k jaké české lize by si ji přiřadil, a co je vlastně WHL za ligu? nějaká juniorská? jak si se k ní dostal? byl si v zámoří na škole, nebo si tam jenom hrál? a oblíbený klub v NHL?

Díky
-VZ-

Ahoj,
byla to asi nejlepší juniorská liga na světě. WHL je nejvyšší hokejová juniorská liga v Kanadě. V každém týmu mohou hrát dva zahraniční hráči z celého světa. Příliš se to ale nedá přirovnat. Každá liga je něčím jiná. Byl jsem vybrán týmem Kamloops Blazers v importdraftu. Na škole jsem tam nebyl. Měl jsem pouze osobní hodiny angličtiny. Mým oblíbeným klubem v NHL je Pittsburgh.
Lukáš Š (svita33@seznam.cz - Turnov)
24.10.2011, 17:38
ahoj jmenuju se lukáš. Š. Jsem váš fanousek at se vám darí.Lukáš. Š.

děkuju Lukáši Š.
Lenka V (Liberec)
24.10.2011, 17:34
Ahoj Dalibore,
jak se nejlíp odreaguješ? Máš v Liberci nějaký oblíbený klub nebo bar?
Hodně štěstí u Tygrů
Lenka V

Ahoj,
nejlépe se odreaguji s přítelkyní, když si zajdeme na kafe nebo dobrý film. Rád si ale zajdu i se spoluhráči na dobrý oběd nebo večeři.

Další stránky
123>>