Martin Čakajík

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 47 odpovědí v této kategorii celkem.

redakce
12.1.2004, 14:57
POKLÁDNÍ OTÁZEK JIŽ SKONČILO. Děkujeme, redakce.
Tomáš (Liberec)
28.12.2003, 13:32
Jak se Ti zamlouvá kvalita české extraligy?

Odpověď:
Česká extraliga je kvalitní soutěž s vyrovnanými týmy. Kromě dvou-tří mančaftů je velmi vyrovnaná, každý může kohokoliv porazit. Je to rychlá soutěž.
Honza (Liberec)
27.12.2003, 23:36
Martine myslíš, že máš šanci, zahrát si na blížícím se mistrovství světa v Česku?Na Turnaji 6 národů jste senzačně prohráli s Maďarskem. Jak to přijala slovenská veřejnost?Jinak Ti přeju do Nového roku pevné zdraví a hodně dobrých zápasů v libereckém dresu

Odpověď:
Popravdě řečeno moc šancí si nedávám. Možnosti samozřejmě existují, ale realita je letos někde jinde.
27.12.2003, 22:25
Ajoooj
sice nemam ziadnu specialnu otazku nijaka ma nenapadla /ale myslim ze aj tak ich mas dost/ ja by som mala len 1 prosbicku o mailik,neviem ci sa mi oplati ,ale aspon sa pokusim.....
papa nech sa dari.

Odpověď:
Ahoj Monci, ozvem sa Martin.
Míša (Poliko@centrum.cz - Alibe aliberec)
27.12.2003, 19:13
Čauky Čaky přeju ti krásný Nový rok!!! a hodně výher v hokejových zápasech :).

Odpověď:
Ahoj Míšo, děkuji za přání, Tobě také vše nejlepší do nového roku.
aaa (-- - Liberec)
26.12.2003, 17:39
Ahoj Martine,

Jsi velmi dobrý obránce, s velmi dobrým bruslením, rozhledem a rozehrávkou. Co je však tvou slabinou je střela, to co předvádíš o přesilovkách, kdy pálíš od modré z první, to nejsou střely. Nedokážeš to z první zvednout a takové šouráky po zemi brankáře neohrozí. Pracuješ na tom nějak? A taky nechápu ty tvoje absolutní hrubky, po kterých letos dostal už několik zbytečných gólů. Přeju ti, ať se ti začne dařit na 100%.

Ahoj

Odpověď:
Vím, že nemám dobrou střelu, a snažím se na tréninku pracovat tak, abych zakončování zlepšil. Moc se mi to zatím nedaří, ale doufám, že se časem zlepším. Chyby občas pramení ze snažení jít před branku. Doufám, že i tohle se zlepší. Děkuji za přání.
SK Tygřice HK (SK.Tygrice.HK@seznam.cz - Hradec Králové)
25.12.2003, 14:29
Ahoj Martine! Chtěla bych touto cestou poděkovat Tobě a Tvým spoluhráčům za Tvůj dres s podpisy, hterý jsme měli do dražby. Chci Ti říct, že dres byl vydražen za 9.850.-kč a výtěžek byl tentokrát věnován na rozvoj sportu mládeže v jedné vesnici u Hradce. Jeho cena by mohla být vyšší, kdyby se někdo z vás mohl té exhibice zúčastnit. Snad příště. Ještě jednou mockrát díky a snad na nějakou další spolupráci se těší Iveta-SK Tygrice. PS: Až budu mít cestu, tak přivezu fotky a mám pro Tebe od dětí nějaké obrázky a dopisy. Hezké svátky všem.

Odpověď:
Jsme rádi, když nějak můžeme pomoci lidem, kteří to potřebují. Doufám, že jsme vám alespoň touto cestou mohli pomoci. Věřím, že příští rok to bude ještě lepší. Moc se těším na fotky, přeji úspěchy do nového roku, hodně štěstí v rodinném i pracovním životě.
Franta (Liberec)
25.12.2003, 12:33
Martine v čem je hlavní rozdíl mezi českou a slovenskou extraligou?

Odpověď:
Hlavní rozdíl je v kvalitě, zázemí a ve finančním zajištění klubů. Od toho se odvíjí úroveň obou soutěží.
Radka (Liberec)
23.12.2003, 07:52
Chtěl jsi hrát vždy na postu obránce ,připadá mi,že tě láká spíš útočit a dávat goly ?

Odpověď:
Opravdu jsem chtěl být útočníkem. Trenéři mě ale již na prvním tréninku postavili do obrany, kde jsem zůstal dodnes.
Filip (Praha)
22.12.2003, 20:57
Ahoj Martine, přrmíšlíš už o přístí sezoně? Zůstaneš v liberci, nebo míříš jinam.Hezké Vánoce a šťastný nová rok.

Odpověď:
Na podobné úvahy je ještě čas. Nyní se soustředím jen na další utkání. Uvidíme, co se po sezóně stane. Rád bych v Liberci zůstal, líbí se mi tu. Přeji vše nejlepší v novém roce.

Další stránky
12345>>