Leoš Čermák

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 50 odpovědí v této kategorii celkem.

H. (LIBREC)
24.11.2004, 15:08
Ahoj Leoši, jak na vás v kabině působí vzkazy, které tam prostřednictvím webu píšeme? Čtete si je? H.

Odpověď:
Před každým zápasem je dostáváme do kabiny, kde si je na nástěnce čteme. Určitě je to pro tým velká podpora, u některých se dokonce zasmějeme. Díky za každou takovou zprávu, jsou pro nás povzbuzením do zápasu.
Martina, Lada (Olešnice,Debrné)
24.11.2004, 11:13
Ahoj Leoši, chtěly bychom ti popřát hodně štěstí v sezoně a hodně nastřílených golů.

Odpověď:
Ahoj, děkuji vám za podporu, důležité je zejména, aby se nám dařilo jako týmu. Jen tak budu spokojen.
Ivík (airwaves@centrum.cz - Semily / Liberec)
23.11.2004, 07:49
Ahoj Leoši, kdy se Bílí Tygři konečně dostanou na první místo v tabulce? :-) Doufám, že brzo, moc vám fandim.

Odpověď:
Ahoj, na místě jsme již byli hned na začátku sezóny a doufám, že se tam objevíme i na konci, tzn. v dubnu :)))
bush (bushm@centrum.cz - Vítkovice)
20.11.2004, 17:08
Ahoj Leoši, mnoho fanoušků ve Vítkovicích na Tebe stále vzpomíná v dobrém jako na skvělého bojovníka a díky svým výkonům ses také objevil v reprezentaci. Ještě jednou moc díky za Tvou práci u nás a chtěl by ses někdy ještě do Vítkovic vrátit? Díky a hodně štěstí!

Odpověď:
Děkuji za pozdravy, na Vítkovice vzpomínám velmi rád, dařilo se mi, v týmu se vytvořila dobrá parta. Od té doby se však hodně změnilo. Kdyby to bylo stejné mužstvo jako tenkrát, tak bych o tom určitě uvažoval.
aaa (aaa - liberec)
19.11.2004, 21:55
Ahoj Leoši, můžu se tě zeptat jaké vztahy máš s panem Růžičkou, nevadilo ti že jsi se musel stěhovat ze slavie do vítkovic, pak do ruska a pak do liberce? Do liberce se ti moc nechtělo, jak se ti tu líbí teď? Plánuješ tu zůstat delší dobu ? Ať se daří

Odpověď:
Ahoj do áček, jak jde prodej? Musím to vzít od Vítkovic, kde jsem byl na hostování a z něhož mě Slavia po sezóně stáhla, ačkoliv mi Vítkovice nabídly smlouvu a hrálo se mi tam velmi dobře. Vedení pražského týmu mi následně znemožnilo i podpis smlouvy s ruským týmem Novosibirsk, v němž jsem působil na hostování. Bylo mi sděleno, že se mnou počítají a dostanu prostor. Opak byl ale pravdou a celá situace vyvrcholila mým odchodem do Liberce. Ta doba nebyla vůbec příjemná.
Pulecek (schultz@seznam.cz - Hrádek nad Nisou)
18.11.2004, 21:40
Hi Leoši, kolikátá příčka letos si myslíš že bude asi tak ve vašich silách???Doufám že to bude první osma konečně tady pod ještědem.Jinak hodně štěstí a hodně moc kadadských bodu.Čest práci

Odpověď:
Čau pulče, osma bude určitě, chceme ale výš. Pokud budeme hrát kompletní, naše ambice sahají minimálně do první šestky. Osobně bych s tímto výsledkem byl spokojen.
d (d - d)
17.11.2004, 19:27
osobák v benči?

Ve Slavii 130 kg.
Mirka (k.u.z.mizumi@senam.cz - Liberec/Denver)
17.11.2004, 00:25
Ahoj Leosi,
preji at ti to celou sezonu jde jako nyni, stejne jako vsem bilim tygrum. Zajimalo by me, zda mas cas i na jine sporty, treba na lyze, kdyz je liga tak naslanuta? Diky .

Odpověď:
Ahoj, děkuji za přání, velmi si vážím Vaší podpory. Času na další sporty je v sezóně velmi málo. Snad jen bowling u pivka, ten nám jde poměrně dobře :). V zimě si občas udělám čas na lyže.
Tomáš (tomas.kaiser@gfxs.cz - Liberec)
16.11.2004, 22:01
Čau Leoši,
je pravda že když si do Liberce přišel tak si z toho trejdu moc nadšenej nebyl? Jak seš tu spokojenej ted´? At´ vám ta vaše lajna šlape a hlavně at´ se daří celýmu týmu. PS.: nevíš kdy by se měl k týmu připojit Jirka Fischer?

Odpověď:
Ahoj, dovol mi, abych vše uvedl na pravou míru. Když jsem přicházel pod Ještěd, převládalo ve mně zklamání nikoliv z toho, že jdu do Liberce, nýbrž z jednání Slavie. Pražský tým procházel krizí, kterou vyřešil mým obětováním. Přitom si mě trenér stáhl z hostování ve Vítkovicích a tvrdili, že se mnou počítají. Chvíli mi trvalo, než jsem se z toho dostal, Liberec s tím ale neměl nic společného. Život však jde dál. V Liberci je mi dobře, hrálo se mi tu skvěle a doufám, že tomu bude i nadále a klub bude s mými službami spokojen.
Johny (Liberec)
13.11.2004, 18:49
Jaký máš svůj osobní názor na kouče Slávie a reprezentace Vladimíra Růžičku?
Jinak hodně štěstí do dalších zápasů, máš fakt superformu a spousta fanoušků tygrů už tě dávno vidí v reprezentačním dresu!

Odpověď:
Vláďa je charizmatický člověk, který se nebojí dělat radikální rozhodnutí, jež se v mnoha případech zadjí být unáhlená či nešťastná. Většinou má však šťastnou ruku a jeho tahy se vyplatí celému mužstvu, což již několikrát prokázal. Nebojí se riskovat, má hokejový čich. Za svou bohatou kariéru docílil řady úspěchů jako hráč, navíc je i úspěšným a schopným trenérem.

Další stránky
12345>>