Tomáš Filippi

Ptejte se v předvánočním offline rozhovoru mladého útočníka Tomáše Filippiho.

Datum odpovědí: 29.1.2013

Garant offlinu: Martin Zíta

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 30 odpovědí v této kategorii celkem.

Zdenek (Skrovny - Caspe)
9.1.2013, 02:25
Dobry rano

myslite ze hodlate udelat neco vic aby jste se neplacaly na spodu tabulky..vim ze to neni lehke ale mate potencional na to aby jste to zvladly...tak by me zajimalo kdyz jste si vedly v minulich sezonach tak dobre proc to je ted takhle??

Dobrý den,
Určitě s tím hodláme něco udělat, budeme makat na 100% až do posledního zápasu a snad se ještě dostaneme o nějaké to místo nahoru. Já jsem tady v minulých sezónách nepůsobil, takže nevím jak je možné, že se v minulosti vedlo a teď ne.
Tomáš (tomusa.komarek@seznam.cz - Liberec)
8.1.2013, 16:33
Ahoj mám dotaz na jak dlouho tu máš smlouvu? koupil sem s itvuj dres tak aby mi vydržel nejakou tu dobu co tu budeš:) A potom proč nosíš číslo 41? Real Madrid x Barcelona? komu fandíš v NHL?

Ahoj,
smlouvu mám na 3 roky, číslo 41 nosím teprve druhý rok, první rok v Kanadě jsem si vzal číslo 14, se kterým jsem nastupoval i v mládežnických kategoriích v ČR, ale druhý rok v Kanadské QMJHL v týmu Baie–Comeau bylo číslo 14 vyvěšeno u stropu, což znamená, že už se s ním nesmí nastupovat, zvolil jsem tedy číslo 41, u kterého jsem pak zůstal i nadále. Volím Barcelonu, C. Ronaldo mi moc nesedí, a v NHL jednoznačně Pittsburgh.
Petr (Sagan - Liberec)
6.1.2013, 19:37
Jak se vám líbí v Liberci???

Dobrý den,
v Liberci se mi líbí moc, je to tu krásné. Zázemí je tu na světové úrovni a to také byl jeden z důvodů, proč jsem chtěl jít zpět do Liberce.
Petr
5.1.2013, 11:47
Dobrý den, zajímalo by mě co je za momentálním neúspěchem, zda je to prostě smůla a nebo jestli nevládne v týmu špatná morálka.

Dobrý den,
nevím jestli je to přesně smůla, ale myslím si, že kdybychom věděli co za tím stojí, tak by jsme nebyli tam, kde jsme. Špatná nálada v týmu nepanuje.
Lucka (pixla1111@seznam.cz - Lbc)
4.1.2013, 18:55
Ahoj taky chodíš do kavárny Pause jako někteří hokejisté ?

Ahoj,
ano, také občas zajdu do kavárny Pause.
31.12.2012, 13:58
Jak vzpomínáte na angažmá v Trutnově?

Odpověď:
Na angažmá v Trutnově mám krásné vzpomínky, byli to moje hokejové začátky, takže jen pozitivní zážitky.
Petr (petaneumann@seznam.cz - Jablonec nad Nisou)
31.12.2012, 13:56
Ahoj,jak si vnímal,když do týmu přišli hráči jako Ondra Pavelec,Simmonds,Stewart nebo Láďa Šmíd ? A je oproti tomu teď nějaká změna ?

Ahoj,
Pro mě to byla skvělá zkušenost zahrát si s hráči těchto kvalit, nastupoval jsem s Waynem a Chrisem v útoku, takže to bylo super. Všichni co tu z NHL byli nám určitě hodně pomohli, i když to možná výsledkově moc nevypadá, ale jak říkám, pro mě to byla skvělá příležitost se od těchto hráčů něco přiučit.
ok9 (ondrakyk15@seznam.cz - Liberec)
30.12.2012, 20:03
Jaký je Tvůj vzor a jaký je Tomáš Urban?Díky

Odpověď:
Nemám vyloženě nějaký hokejový vzor, ale pár hráčů sleduji více než ty ostatní. Například Crosby, Malkin a Jarda Jágr patří k favoritům.
Tomáš Urban je skvělý hokejista, na ledě je hodně vidět, umí dávat góly a prosadit se v předbrankovém prostoru. Mimo led s ním nemám žádný problém.
michal (rezekmichal@seznam.cz - Liberec)
29.12.2012, 13:24
Ahoj, chtěl bych se zeptat jaká panuje atmosféra v kabině ? Je sice krásné že za posledních 6 zápasů ste bodovali ale určitě by lepší bylo kdyby ste z těch 6 prodloužení odešli vítězně alespoň 3 krát, hned by to vypadalo jinak.. Věříte stále na to že se probojujete do předkola play-off ? My totiž věříme!!!...

Ahoj,
I my věříme že se probojujeme do předkola play off, snad to dopadne. Taky si myslím že by bylo lepší 3x vyhrát za 3 body a 3x prohrát, ale nestalo se tak a nedá se už nic dělat.
Trubka....... (veverka2311@email.cz - Jblonec nad Nisou)
28.12.2012, 21:28
Ahoj Tomáši,
chtěla jsem se zeptat co Tě přivedlo do Liberce no i když nehraje Liberec touhle dobou zrovna nejlépe tak ale jenom přece je každá pomoc dobrá a Ty jsi jedna z nich móóóóóóóócinky Ti všichni děkujeme :):):):).A ť se Ti daří

Ahoj,
Nastupoval jsem v Liberci v mládežnických kategoriích, než jsem odešel do Kanady. S Libercem jsem měl vždycky ty nejlepší vztahy, tak mě nic nebránilo se sem vrátit zpátky a hrát tu extraligu dospělých.

Další stránky
123>>