Ptejte se Tomáš Harant

Až do 4.6. můžete klást otázky nové posile zadních řad - slovenskému obránci Tomáši Harantovi. Odpovědi budou několik dní po návratu libereckých hokejistů ze soustředění na Slovensku - cca kolem 9.6.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 84 odpovědí v této kategorii celkem.

petr m. (moural.petr@seznam.cz - Výšovice) 30.5.2008, 08:29
Ahoj,chci se zeptat ?kterému týmu fandite v NHL

Odpověď:
Pittsburghu Penguins, hraje tam Marián Hossa. Mají mladý tým s šikovnými hráči.
petr m. (moural.petr@seznam.cz - Výšovice) 30.5.2008, 08:29
Ahoj,chci se zeptat ?kterému týmu fandite v NHL

Odpověď:
Pittsburghu Penguins, hraje tam Marián Hossa. Mají mladý tým s šikovnými hráči.
David (Dejv.444@seznam.cz - Fulnek/Hc Studénka) 30.5.2008, 07:38
Dobrý den. Jste muj fanda v hokeji a ještě k tomu jste přestoupil do mého nej týmu moc vám děkuju a doufám že se někdy setkáme.
Váš věrný Fanda David.

Uvidíme. Děkuji.
David (Dejv.444@seznam.cz - Fulnek/Hc Studénka) 30.5.2008, 07:38
Váš věrný Fanda David.

Uvidíme. Děkuji.
Marek (Liberec) 29.5.2008, 08:21
Dobrý den, předem bych Vám popřál hodně úspěchů v Liberci. Chtěl bych se zeptat jak vzpomínáte na čtvrtfinálový souboj mezi ČB a Libercem? Mohl bych vědět, jestli si z tohoto souboje pamatujete nějakého hráče Liberce, s kterým jste si během serie nepadl do oka a proběhly třeba nějaké nadávky, pošťouchnutí apod. Díky

Odpověď:
Na to si určitě pamatuji. Vyřadili jsme Liberec, první tým po základní části. Byl to takový malý zázrak pro nás. Pamatuji si na Angela Nikolova, který mě ještě v základní části v jednou ze závěrečných zápasů vyhodil na Tygří střídačku. =)
Marek (Liberec) 29.5.2008, 08:21

Háča (jhacko@seznam.cz - MOTOR) 29.5.2008, 21:13
Ahoj Tome, nedostal jsi nabídku na návrat do Budějovic? Jinak přeji hodně úspěchů v nové sezoně.

Odpověď:
Děkuji. V Budějovicích se mi líbilo, mám tam hodně známých. Žádná nabídka mi od nich nepřišla.
Háča (jhacko@seznam.cz - MOTOR) 29.5.2008, 21:13

Domínn (chra./tygři) 29.5.2008, 15:42
Ahoj Tome chtěla bych se zeptat jak se těšíš na Dušana gregora? a co se ti vybavý pod názvem tipsport arena? většína lidí říká že je hezká a co si myslíš o ni ty???děkuji a at se ti daří tady unás v liberci

Odpověď:
Asi jako na každého trenéra. Je to krásná arena, jedna z nejhezčích a nejhokejovějších u nás. Jsem moc rád, že tady budu moct hrát.
Domínn (chra./tygři) 29.5.2008, 15:42

Další stránky
123456>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner