Ptejte se David Havíř

Ptejte se v prázdninovém offline rozhovoru nové posily obránce Davida Havíře.

Konec offlinu: 3.8.2012

Datum odpovědí: 12.8.201

Garant offlinu: Petr Schultz

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 17 odpovědí v této kategorii celkem.

KOZEL (mahmah@seznam.cz - Chrastava) 1.8.2012, 23:32
Malý dotaz - jak Vám chutná místní pivo ?

Odpověď:
Dobrý den, pokud máte na mysli Svijany, tak ty už jsem ochutnal a jsou dobré. Plzeňské to sice není, ale není špatné.
Tony Hawk (Jablonec nad Nisou) 31.7.2012, 10:32
Zdravím,

s kým si zatím v kabině rozumíš nejlépe a kdyby byla možnost, s kým by jsi šel na pivo?

Odpověď:
Také zdravím. Tak na pivu už jsem s některými kluky byl a nemám problém jít s kýmkoliv. Teď se hlavně vídám s těmi, kteří nemají manželky a děti, jelikož mají víc času a mně samotnému přijede rodina až na sezonu.
Maca (marcelo.16@seznam.cz - Liberec) 29.7.2012, 19:04
Ahoj Davide chci se tě zeptat na nějaké otázky.

Vedle koho sedíš v kabině

Nejoblíbenější tým NHL

Proč ses rozhodl pro Liberec

Kde a v kolika letech si začínal z hokejem

A jakou hokejkou hraješ

díky za odpovědi ať se dáří :)

Ahoj,
1) Zbylo na mně místo po Bartovičovi, takže sedím vedle Marka Pince.
2) Vyloženě oblíbený tým nemám. Ale asi každému by se líbilo hrát třeba na Floridě nebo v Los Angeles. Tam by to asi bylo pěkný.
3) V Liberci je dobré prostředí, dobrý tým. Dostal jsem konkrétní nabídku, volal mi i trenér. Takže jsem ani moc neváhal.
4) Začínal jsem asi v šesti v Brně, kde byly nábory. Později jsem se rozhodoval mezi hokejem a lyžováním, které jsem také dělal, a vyhrál to nakonec hokej. Přeci jen z Brna je to na hory trochu dál.
5) Shaft mám od Eastonu a čepele Bauer.
Míra (mditrich@seznam.cz - Mirkov) 28.7.2012, 21:24
Pane Havíři,jak vám bylo při tom,když jste dal vítězný gól Chomutova nad Ústím ve třetím zápase a na vás se kupila hromada spoluhráčů,a na ještě jeden gól a to Pincovi tehdy ještě za Pardubice a ten kaké rozhodl utkání.

Odpověď:
To bych asi shrnul tak, že prodloužení je na play off asi to nejlepší. Je v něm ohromný nával emocí na hráče i fanoušky, a ten moment rozhodnutí je nádherný. Zažil jsem i prohru s Pardubicemi, kdy jsme dostali branku v 87. minutě, takže znám obě stránky. Samozřejmě je lepší stát na vítězné straně, protože ten okamžik rozhodnutí je neuvěřitelný.
Vilda (vilik.hrdlicka@seznam.cz - Frýdlant) 28.7.2012, 15:43
Zdravim Davide jaký je trenér Jelínek ?
Koukáš se v televizi na farmu ?
Myslýš že Liberec vyhraje extraligu a taky tytul.
Davide přeji ti úspěšnou sezonu a hodně golů.

Taky zdravím,
1) Rozhodně ví co chce. Ukazuje nám svou vizi, koncepci, každému řekne, co potřebuje a přesně tak by to mělo být.
2) Nesleduji. Občas mám nějaký oblíbený seriál, který sleduji, ale Farma to opravdu není.
3) Liberec má šanci na titul každý rok. Když to do sebe zapadne a všechno si sedne, tak to možné je. To se ale ukáže až v sezoně.
A děkuji za přání.
josef (pepinosestak@seznam.cz - blažim 92) 28.7.2012, 14:03
čauky davide proč jsi se rozhodl jít do liberce a ne do pardubic kde jsi stravil spoustu sezon
Díki Pepča blažim 92

Ahoj,
po Pardubicích jsem trochu pošilhával, ale nedostal bych tam tolik herního prostoru. Rozhodně si myslím, že jsem si vybral dobře.
Ricardo (Liberec) 27.7.2012, 07:53
Zdravím veterány :D

na to jak se ti líbí Liberec, či co si myslíš o spoluhráčích se tu ptá každý. Já mám jiný dotaz. U hokejistů (teda těch profi jako ty) jsem byl vždy zvyklý na to, že jejich výstroj a hokejky musí být ve 100% stavu. Nedávno jsem tě viděl jak jdeš z tréninku a máš bílou hůl Mako s čepelí od baueru? Proč? příjde ti takto nakombinovaná lepší než ”jednokusé” hokejky? Fakt by mě to jen zajímalo.

Ahoj,
je to tak. Zkoušel jsem i celou hůl, ale moc mi nevyhovoval její sklon, tak jsem se rozhodl pro tuto variantu. Vyhovuje mi to, takže se to ani nehodlám měnit.
Adrian (Liberec) 27.7.2012, 17:31
Ahoj Davide máte poměrně mladé hráče v týmu jak se s nimi pracuje. Věděl si o někom z našich mladých hráčů třeba z předchozí sezony?

Ahoj,
z hráčů jsem znal akorát Jardu Kudrnu a ze zápasů starší kluky jako Honzu Výtiska nebo Martina Čakajíka, ale ty mladší jsem poznal všechny až tady. A spolupráce je určitě dobrá.
Martin (pustik.martin@seznam.cz - Krnov) 27.7.2012, 14:26
Ahoj Davide. :D
1) Jak dobře znáš Petra Nedvěda?
2) Dostal jsi nabídku i z nějakého jiného týmu?
3) Kam jsi jel nebo pojedeš na dovolenou?
4) Jaké auto se ti líbí?
5) Jak ti říkají v kabině?
6) Oblíbené zvíře?
7) Koho z týmu nejvíce znáš?
8) Kdo je nejukecanější hráč v kabině?

Ahoj,
1) Teď už se vídáme v kabině, takže jsme se poznali.
2) Konkrétní přišla z Liberce.
3) Na dovolenou jsme s manželkou vyrazili ihned po baráži. Má sestru v Americe, takže jsme byli tam. Trochu odpočinout, dlouho jsme společně nikde nebyli, takže jsme si to užili.
4) Já jsem spokojený, když otočím klíčkem a jedu. Vyloženě něco oblíbeného nemám.
5) Jak kdo. Dejve, Hávo, Havi, já slyším na všechno.
6) Nejoblíbenější zvíře je určitě pes. Jednoho i máme. 7) Jardu Kudrnu. To byl jediný hráč, kterého jsem znal už z dřívějška.
8) Je jich tam víc. Dobře, že jsou, jinak by v kabině bylo ticho a nebyla by ta správná atmosféra, ale jmenovat radši nikoho nebudu.
Daniel (danielp108@seznam.cz - Vidochov) 26.7.2012, 13:34
Ahoj chci se tě zeptat na jakého soupeře se nejvíc tešíš a kdo je tvým vzorem,díky za odpovědi.

Ahoj,
hlavně na týmy, kde jsem hrál. A pak vždycky dobré zápasy jsou proti Spartě a Slavii. A samozřejmě Brno. Vzor žádný nemám. Dřív se tak nebralo, že bychom někoho sledovali, tak jako teď. Takže tady mě opravdu nikdo nenapadá.

Další stránky
12>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner