Ptejte se GM Ctibor Jech

Fanzone » Ptejte se <span class='white'>GM Ctibor Jech</span>Využijte jedinečné možnosti položit otázku GM Ctiboru Jechovi. Své otázky můžete posílat až do pátku 20. dubna 2007.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 119 odpovědí v této kategorii celkem.

Marek2 23.4.2007, 07:50
Dobrý den, mohl bych znát Váš názor na sestup repre 18 do I. divize. Díky

Odpověď:
Dobrý den! Je to velmi nepříjemná zpráva, kterou navíc nikdo nečekal. Možná by se to dalo nazvat i ostudou. Moc mě to mrzí. Budou se z toho muset vyvodit nějaká opatření - nejprve se musíme vrátit a pak se postarat o to, aby se příčiny letošního pádu již neopakovaly.
Marek2 23.4.2007, 07:50
Dobrý den, mohl bych znát Váš názor na sestup repre 18 do I. divize. Díky

24.4 mám svátek (někde mám - všude doma) 23.4.2007, 13:01
Jaký mají hráči slíbený finanční bonus za případný titul a jste na tom případě vy? Jste taky zaměstnanec klube přece,ne?

Odpověď:
Hráči mají dané odměny ve smlouvě, tzn. že jsou v ní klauzule, které řeší případný zisk titulu. Tyto klauzule mají jak hráči, tak i klub samotný. Já si však myslím, že zisk titulu není otázka finanční, ale hlavně prestižní. Ta bych řekl, že v tu chvíli převažuje. Já osobně nejsem honorovaný dle toho zda získáme titul, ale je na zvážení majitele klubu, zda zaměstnance odmění a jak.
24.4 mám svátek (někde mám - všude doma) 23.4.2007, 13:01

Brutální Maruš (marioon@yahoo.com - Florida) 23.4.2007, 12:54
Kde a jak trávíte dovolenou? Mátě nějaké oblíbené místo? A kdy jste si pořádně odpočinul od hokeje nebo jim žijete neustále?

Odpověď:
Zatím se mi daří zvládnout dovolenou pouze v letních měsících. Většinou je to v červenci, kdy se netrénuje. Tam se mi většinou podaří vypnout a na chvíli tak utéci před neustálým zvoněním mobilu atd. Z hokeje se totiž jinak nedá prakticky vystoupit, to ví každý, kdo se kolem hokeje pohybuje. Oblíbené místo nemám, ale většinou mířím někam k moři.
Brutální Maruš (marioon@yahoo.com - Florida) 23.4.2007, 12:54

Lippy (doboje@centrum.cz - Tygr z NewBoru) 20.4.2007, 23:09
A poslední dotaz na závěr:-) je reálné aby v horizontu do 5 let vznikl projekt a jestli by jste byl příznivec vzniku případné česko-slovenské extraligy o 24 týmech v regionálních divizích,národnostních konferencích a hracím modelu po vzoru NHL?

Odpověď:
Nejsem schopný říci, zda je možné, aby tento projekt vznikl. Každopádně mezi vedením českého a slovenského v tomto směru proběhla nějaká konzultativní jednání. My osobně jsme se k této věci stavěli spíše pozitivně. Myslíme si, že přistoupení do takové soutěže například čtyřmi slovenskými týmy, které mají zvuk i z minulosti, (např. Bratislava, Trenčín, Zvolen, Košice, Poprad...) by bylo obohacením naší ligy. Jako první otázka se ale opět nabízí jak to zabezpečit organizačně a finančně. Myslím si, že úvahy budou dál pokračovat, ale v této chvíli není nic konkrétního, spíše jsou to nápady.
Lippy (doboje@centrum.cz - Tygr z NewBoru) 20.4.2007, 23:09

Lippy (doboje@centrum.cz - Tygr z NewBoru) 20.4.2007, 23:05
Pardon zapoměl jsem ještě na oblíbenou Tygří přípravnou prázdninovou destinaci Švýcarsko;-)
Proč zrovna tato země je cílem Tygrů a proč třeba nepřijede nějaký švýcarský tým na oplátku do Liberce?

Odpověď:
Pro nás má příprava ve Švýcarsku obrovský význam. Celý tým je soustředěn pouze na přípravné zápasy a během jednoho týdne sehraje klidně čtyři. Tyto zápasy mají naprosto jinou kvalitu, než přípravná utkání u nás v Česku.

Pro Švýcarsko hovoří také to, že tam máme člověka, který nám turné organizuje a i částečně finančně zabezpečuje.

Během těch čtyř zápasů se dostatečně prověří 30 našich hráčů a díky tomu se nám vykrystalizuje kádr pro extraligu. Zkušenost s tím máme dobrou, všichni trenéři si to pochvalovali a měli o to dále zájem. Ta kvalita těch přípravných zápasu je prostě výborná. U nás moc podvědomí o švýcarské lize nemáme, ale ona je velmi kvalitní. Je plná Švédů, Finů, Kanaďanů a Američanů a na úrovni je to znát. Zajímavá je i návštěvnost - ve Švýcarsku jsou pravidelné návštěvy ve větších halách 12 000 a v menších plné 5 000 - 7 000 stadiony. Švýcaři hrají i přípravné zápasy naplno, což nutí stejně zahrát i naše hráče. My víme, že se musíme přizpůsobit a jsme tak lépe prověřeni než v přípravných zápasech v Čechách. Význam má navíc i změna prostředí.

Lippy (doboje@centrum.cz - Tygr z NewBoru) 20.4.2007, 23:05

Další stránky
123456>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner