Ctibor Jech mladší

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 49 odpovědí v této kategorii celkem.

Masa
20.10.2005, 10:40

Odpověď:
Kdo jí zná, ví že to, co se tu píše, není pravda. Bohužel, obrana proti tomu není, na internetu je to anonymní. Opravdu se mi moc líbí, jací jsou někteří lidé hrdinové... Ale u nás v Čechách je to tak trochu národní sport - závidět a pomlouvat.
Míša
19.10.2005, 07:58
Upřímně, nezávidím ti nálepku "dítě slavného otce".... je to asi nějaké hobby hodnotit děti podle úspěchů a prohřešků jejich rodičů a ne podle jejich vlastních. Nést jméno GM klubu asi není vůbec jednoduché, když si polno lidí myslí, že tatínek nemá v popisu práce nic jiného, něž ti umetat cestičku, a nějak při tom zapomínají, že hlavní slovo v rozhodování o podobě týmu a složení pětek má trenér....Chci se zeptat,jestli ti právě to, že tě s ním všichni spojují a srovnávají, občas nesvazuje nohy?...Nepřemýšlel jsi někdy o postu obránce, zdá se mi, že by ti seděl líp? Dík za odpověď.

Odpověď:
Díky za přání a za rozumný názor. O složení týmu do zápasů skutečně rozhoduje trenér a ne můj otec. A ty řeči, srovnávání...Spíš mě to motivuje, abych všem ukázal, že na to mám a obejdu se bez táty. Obránce jsem být nikdy nechtěl.
Petr
19.10.2005, 07:42
Kolik jsi dal od té doby co hraješ hokej nejvíce gólů v sezóně? Proč ti to tam nepadá?

Odpověď:
V žácích jsem dával docela dost gólů, ale postupem času jich bylo míň. Hraju bránící levé křídlo a to mívá většinou defenzivnější úkoly. Takže i zde je možná příčina. Rozhodně nejsem kanonýr, ale góly dávám rád. To ale každý hokejista.
marek se nerika (lbc hc bili tygri)
19.10.2005, 19:36
Cau Boro ja ti chci rict ze mas ignorovat ty demošky co ti píšou že hrajes uplny H.... Neni to pravda ty na to mas, akorat ze ti nikdo skoro neneharava. Jses dobrej a urcite to nekam dotahnes vic nez do extraligy:-)

Odpověď:
Díky za povzbuzující vzkaz, budu se snažit.
Laaala
19.10.2005, 12:30
odpoved eve14---prochy ma pritelkyne asi tri,nejmeeene-))

Odpověď:
Jak říkám, svobodný mládenec.
koks (LBC)
18.10.2005, 04:57
Zdar, je pravda ýe míš v áčku přezdívku "jasánek" ? Jako jasanový dřevo. :-))))

Odpověď:
Přezdívku mám "Bóra", o jasánkovi jsem nic neslyšel.
Eva14 (hcliberec14@seznam.cz - T Y G R I !!!!!!!!!)
18.10.2005, 20:55
Ahoj chci se zeptat jestli ma Prochy pritelkyni, hodne stesti!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpověď:
Prochy je svobodný mládenec a mám dojem, že mu nic nechybí, takže jím možná hodlá zůstat.
Fanda
18.10.2005, 20:27
Dobrý den, Ctibore..... "herman" z 9. třídy má zřejmě mylné informace a tudíž neví, že Vaše sestra je o pár let starší než Vy a navíc spokojeně vdaná maminka s dítětem, takže ......
Jinak hodně stěstí ve hře i v životě, málo trestných minut a co nejvíc těch úspěšně odehraných přeji Vám i celému týmu

Odpověď:
Hele Fando, ty sestru nějak moc znáš. Bacha na manžela!!! Díky za přání.
Pavel (pavvol@seznam.cz - Nový Bor)
18.10.2005, 20:27
Přemýšlel jsi někdy odejít do jiného klubu, kde by si tě nedobírali kvůli tvému otci?Za který klub z NHL bys chtěl momentálně hrát. Díky za odpovědi Pavel

Odpověď:
Na otázku kolem odchodu už jsem odpovídal. NHL? Odmala jsem fandil Torontu Maple Leafs, takže asi bych chtěl tam.
ondrasek (ondju@seznam.cz - oou)
18.10.2005, 20:19
Čus, jak se ti daří v áčku.Odepiš

Čus, daří se mi dobře.