Ptejte se Pavel Kašpařík

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 30 odpovědí v této kategorii celkem.

redakce 12.1.2004, 14:57
POKLÁDNÍ OTÁZEK JIŽ SKONČILO. Děkujeme, redakce.
Jorge (Liberec) 29.12.2003, 00:39
Pavle můžeš vysvětlit dnešní propadák se Spartou? Věříš pořád ještě v play off?

Odpověď:
Utkání proti Spartě se nám nevydařilo hned z kraje. Sparta dostala dvojnásobnou přesilovku 5 proti 3, a to se u žádného soupeře nevyplácí. Soupeř ale letos oplývá mimořádnou silou v této herní činnosti. Většinu branek vstřelili sparťané při početní výhodě. Dalším faktem je množství individuálních chyb, kterých jsme se dopustili. Pokud chceme do play-off, a v to všichni pevně věříme, musíme se podobných nedostatků vyvarovat.
Roman (Liberec) 27.12.2003, 17:48
Ahoj Kašpy, s kterými hráči si na ledě nejvíc rozumíš? S kterým hráčem nejvíc kámošíš?

Odpověď:
Na ledě to je určitě s Vencou Novákem, s nímž jsem hrával již ve Spartě a teď to již druhým rokem táhneme spolu v Liberci. Největší kamarád jsem pak s dalším sparťanem Valdou Jirušem.
Ivon (viktorieI@seznam.cz - Vitkovice) 27.12.2003, 16:02
Ahoj Pavle, chci ti rict,ze jsi skvely hokejista a je skoda,ze neoblikas vitkovicky dres.Mam prosbu,mohl by jsi vyridit Petru Vampolovi,jelikoz se mnou nekomunikoval,ze mu moc dekuju za tu karticku,co mi poslal pro kamaradku k vanocum a at si na utkani do Vsetina nezapomene vzit chranic na zuby,kdybych nahodou prisla dekovat!Diky Ivon

No comment.
Dany Torres Muzikar (jtorress@idecnet.com - Telde) 23.12.2003, 21:24
Ahoj Pavel. Naucis nas hrat hokej? Mame hokejky a puk, ale brusle a led nam chybi. Co s tim udelame? DANY a MIGUEL

Odpověď:
Ahoj kluci, myslím, že toho, kdo bude kopat za Real, nemusím učit hrát hokej. Pokud se ale naskytne přiležitost, pak se budu určitě těšit. Brusle koupí mamka nebo babička. S tím ledem to ale bude trochu těžší, na vašich plážích si ho asi těžko vyčarujeme. Všechny vás zdravím a mějte se moc hezky.
Radka (Liberec) 23.12.2003, 07:41
Ahoj Pavle,nejdříve chci poblahopřát ke skvělým stabilním výkonům.Jsi výborný rozehrávač na buly,velký bojovník,výborný v osobních soubojích,jen by to chtělo trošku víc štěstí v zakončování akcí.Kde osobně vidíš rezervy ve své hře ? Jak jsi spokojený v Liberci ? Litoval jsi někdy svého odchodu ze Sparty ? Krásné vánoce a hodně štěstí Tobě i všem Bílým Tygrům v cestě do play-off.

Odpověď:
Ahoj Radko, děkuji Ti za přání. V Liberci jsem velmi spokojen, dochodu ze Sparty jsem nikdy nelitoval. Rezervy spatřuji ve všech herních činnostech, nejvíc pak právě v zakončení.
Honza (Liberec) 21.12.2003, 10:08
Pavle proč si myslíš, že se Ti letos tak daří?

Odpověď:
Na to ani já neznám odpověď. Ve sportu jsi jednou dole, podruhé zas nahoře. Již letní příprava ale byla podle mých představ a velmi dobře jsem se cítil. Absolvovali jsme velkou zátěž, upravil jsem také svůj jídelníček. Je otázka, na kolik tato změna přispěla k tomu, že se tak dobře cítím.
aarre (aarre@tiscali.cz - Spa) 20.12.2003, 19:06
Dobry den Pavle, koukam,ze mate pocetny divci fanclub. A vice je zajima Vas soukromy zivot, nez Vas hokejovy um.Ani ja nebudu vyjimka...jsem jedna z mnoha, ktere se libite nejenom po hokejove strance, ale hlavne jako muzsky (ikdyz jsem Vam to nedala a osobne ani nedam najevo), proto by mne zajimalo, co na Vase obdivovatelky rika Vase pritelkyne a jestli byste dal prilezitost slecne, kterou jste videl v hledisti nebo jestli jste to uz udelal. A jedna hokejova: co Vy a NHL?

Odpověď:
Nemluvil bych o nějakém dívčím fanklubu. Přítelkyni nemám, a proto ani nemám potíže s tím, co by na to mohla říci. Každopádně je mi vlemi líto, že jste mi to nedala osobně najevo a sdělila mi své sympatie. Kapitola NHL je pro mě, myslím, uzavřená. Zatím nemám takovou výkonnost, navíc je do ní blíž z národního týmu, než z klubu.
jedna 20.12.2003, 18:55
Kdyz tak koukas po tech slecnach :), hledas konkretni osobu nebo jen sledujes jak se nam zima "vybarvila"???

Nekomentováno.
Honzik (jablonec) 20.12.2003, 18:11
Ahoj Pavle, je ve vašem týmu velká rivalita mezi hráči?

Odpověď:
Podařilo se nám vytvořit výbornou partu, rivalita by nám jen uškodila, navíc bychom nedosáhli žádného úspěchu. Hokej je především kolektivní sport.

Další stránky
123>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner