Tomáš Klimenta

Dalším hostem našeho off-line rozhovoru je útočník Tomáš Klimenta. Odchovanec Liberce letos stejně jako jeho parťáci Plodek a Víšek zazářil a udělal další "skok" své hokejové kariéry. Své otázky můžete Tomášovi posílat až do středy 18. dubna.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 99 odpovědí v této kategorii celkem.

19.4.2007, 09:03
Kdyby se ti v LBC nedejbůh nedařilo a musel by přijít trejd co by si radši Pardubice, Slavii,Spartu nebo Vsetín?

Odpověď:
V tom případě bych upřednostnil Pardubice.
19.4.2007, 09:03

Odpověď:
V tom případě bych upřednostnil Pardubice.
19.4.2007, 08:46
Říká se že víra ve vítězství je polovina úspěchu. Věříš ,že Liberec vyhraje extraligovy titul do dvou let a kolik by si byl ochoten na to vsadit???

Odpověď:
Věřím tomu každý rok! Kdybych sázel, tak na to vsadím hodně. Tým máme dostatečně silný, musíme však dát naší hře určitý řád. A to hlavně v obraně.
19.4.2007, 08:46

Hurrican (Carolina)
19.4.2007, 08:43
Co ty a NHL? Na karieru tam to nejspise nevypada ale i tak je nejaky klub ktery ti je vic srdcovatejsi nez ostatni?

Odpověď:
Ahoj! Kdo by si nechtěl zahrát NHL... U mě to však není příliš pravděpodobné, to je pravda. Každopádně by to byl Detroit Red Wings.
Hurrican (Carolina)
19.4.2007, 08:43

19.4.2007, 08:35
Je nějaký soupeř (hráč,tým,zimní stadion) kde se ti hraje fakt blbě?

Odpověď:
Hraje se mi špatně proti Vsetínu nebo Karlovým Varům. Jako protihráč je nepříjemný Kamil Brabenec.
19.4.2007, 08:35
Je nějaký soupeř (hráč,tým,zimní stadion) kde se ti hraje fakt blbě?

19.4.2007, 08:31
Robert Záruba se ptá hokejistů v Buly-medailonku na zvláštnost ve výstroji či výzbroji,třeba se tam taky jednou dostaneš a než tam budeš,tak nám to prosím pověz dřív něž TV divákům? Díky

Odpověď:
Já snad ani nic nemám. Vlastně ano - obaluji si chrániče nahoře i dole u bruslí.
19.4.2007, 08:31

Další stránky