Jaroslav Kudrna

Ptejte se nové posily z Ruska Jaroslava Kudrny.

Garant offlinu: Petr Schultz

Konec offlinu: 8.srpna 2010

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 56 odpovědí v této kategorii celkem.

TOMAS VANA (TOMKOMO@EAMIL.CZ - humpolec)
9.8.2010, 19:05
jeste bych se chtel zeptat jestli nevis o nejakych prestupech donaseho tymu ktere jeste nebyly zverejneny jestli jo prosim napis to diky za odpoved

Odpověď:
O žádném jiném přestupu do Liberce nevím. Tohle je věc vedení. Myslím, že už se nic nechystá. Přestupem Hořáka se to asi již uzavřelo.
TOMAS VANA (TOMKOMO@EAMIL.CZ - humpolec)
9.8.2010, 19:05

Odpověď:
Kamila (Jablonné v Podještědí)
8.8.2010, 16:53
Ahoj, nejprve bych se chtěla zeptat, jaký jsi měl pocit ze vstřeleného gólu v zápase proti Kladnu? A také bych se chtěla zeptat, jak jsi prožíval ”bleskové” povodně? Děkuji za odpovědi

Odpověď:
Ahoj, pocit ze vstřelené branky byl, že jsem musel dát něco do kasy. (Smích). Každý gól v přípravě potěší, i když je to branka v přáteláku. Hlavní ale bylo, že se vyhrálo. Teď bude důležité se trefovat v sezóně. Jinak co se týče povodní, tak jsem je zažil. V sobotu jsem jel do Hřenska a projížděl jsem si to tam celé. Byl jsem z toho docela vyjukanej a i měl i vcelku strach. Poté jsme pomáhali s úklidem a ještě jsme v kabině něco málo vybrali. Pro ty lidi to nebylo vůbec jednoduché a my jsme se snažili aspoň něco málo udělat.
Kamila (Jablonné v Podještědí)
8.8.2010, 16:53

petr
7.8.2010, 20:34
dobry den prosim vas mužetemi poslat vas dres moc bich si ho přál děkuji

Odpověď:
Dobrý den, s mým dresem to bude asi problém, protože s ním potřebuji odehrát sezónu a je to majetek klubu. Není ale problém přinést svůj dres a já vám ho na nějaké autogramiádě podepíšu.
petr
7.8.2010, 20:34
dobry den prosim vas mužetemi poslat vas dres moc bich si ho přál děkuji

Odpověď:
Tomáš (tomusa.komarek@seznam.cz - Liberec)
5.8.2010, 09:07
nazdáááááááááár jardo , vítám tě u nás v liberci :))
ale mám otázku... seš spíše utočník ofenzivní nebo defenzivní ???dáváš spíše goly nebo přihráváš??? :)

Odpověď:
Ahoj Tomáši, děkuji za přivítání. Měl bych být útočník asi ofenzivní, s tím mě do Liberce brali, takže bych měl dávat i góly. Doufám, že umím i nahrávky, takže snad i nějaký přesný pas přidám. Důležité je, aby se dařilo celému týmu.
Tomáš (tomusa.komarek@seznam.cz - Liberec)
5.8.2010, 09:07
nazdáááááááááár jardo , vítám tě u nás v liberci :))

hanka (jablonec)
5.8.2010, 22:39
Ahoj Jardo je podle Tebe Tomáš Klimenta dobrý hráč?

Odpověď:
Ahoj Hanko, to je zcela bezpochyby. Klimoš je šikovný. Já jsem s ním hrál hned na začátku přípravy a hrálo se mi s ním dobře.
hanka (jablonec)
5.8.2010, 22:39
Ahoj Jardo je podle Tebe Tomáš Klimenta dobrý hráč?

Další stránky
123456>>