Ptejte se Ing. Jaroslav Mejstřík

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.

likm22 (Liberec) 10.1.2004, 00:50
Pane inženýre neuvažuje Liberec, že by doplnil kvótu cizinců? Nepřijde do Liberce k Verčíkovi a Čakajíkovi ještě jeden Slovák?

Odpověď:
Zatím o tom neuvažujeme, plány na doplnění kádru pro příští sezónu vypracovává generální manažer klubu Ctibor Jech.
Radek (Liberec) 7.1.2004, 11:48
Jak budete řešit špatnou produktivitu mužstva?

Odpověď:
Proběhla celá řada trejdů, která by měla tuto otázku vyřešit.
Lukáš (Jablonec nad Nisou) 6.1.2004, 12:25
Uvažujete o výměně J. Nedvěda?Pokusí se Liberec získat pro příští sezonu Igora Rataje?

Odpověď:
Jaroslav Nedvěd odešel do Slovanu Bratislava. Igoru Ratajovi končí po sezóně smlouva ve Znojmě. Záleží na dohodě manažerů, trenérů a samozřejmě zájmu hráče v Liberci působit. Cílem letošní sezóny je dostat se do play-off, to se nemění. Snažíme se pro to udělat maximum.
Jorge (Liberec) 5.1.2004, 21:19
Je pro Liberec pro uzavření extraligy? Jak se Vám zamlouvá kvalita rozhodčích v extralize?

Odpověď:
Do budoucna o tom uvažujeme. Liberec hrál, hraje a bude i nadále hrát fair play. Nebudeme se vydávat cestou uplácení rozhodčích.
KJ (Liberec) 5.1.2004, 00:41
Budou se hrát v Liberci za dva roky zápasy serie EURO hockey tour? Jaký máte názor na rozhodčí v české extralize?

Odpověď:
Usilujeme o získání práv na pořádání turnaje na dalších deset let. Jednání vypadají velmi nadějně.
Tomáš (Liberec) 5.1.2004, 00:38
Pane inženýre, bude mít Liberec zájem pořádat v nové multifunkční aréně zápasy české reprezentace?Jaký je rozpočet Bílých tygrů pro tuto sezonu?

Odpověď:
Zájmem klubu je hostit utkání české reprezentace. Rozpočet klubu je pro letošní sezónu 75mil. bez play-off.
Dragon Draco (lokrin1@seznam.cz - Liberec/Bílí Tygři) 4.1.2004, 22:30
Dobrý den pane Mejstřík,chci se vás zeptat,podle čeho vybíráte ochranku stadionu,když si dovolí napadnout bezdůvodně fanoušky,vymýšlet si obvinění a pokoušet se je vyvést ze stadionu násilím? Když si dovolí bezdůvodně napadnout fanoušky hostí? Je to dost velká ostuda a řekl bych,že to silně vypovídá o tom,jak si vážíte fanoušků. Předpokládám,že nebudete čekataž do doby,než se tam někomu něco stane a vyměníte tyto lidi za někoho s inteligencí. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, na základě Vašeho dotazu jsme iniciovali jednání s ochrankou. Fanoušků si velmi vážíme a myslím, že pro ně děláme hodně a do budoucna v tom chceme jen pokračovat. Váš dotaz jsme řešili přímo s majiteli agentury a věříme, že se to již nikdy nebude opakovat.
Karel Mego (mego@seznam.cz - Liberec) 4.1.2004, 16:10
Dobrý den,
zajímalo by mě, kdo bude mít na starosti nový multifunkční komplex a jak bude vyřešeno působení Bílých Tygrů v nové hale (nájem, tréninky, apod.)? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, v současné době je provozem stávajícího areálu pověřena firma Stadion s.r.o., která by měla mít na starosti celý nově vybudovaný areál. Bílí Tygři v něm budou, podobně jako ve staré hale, nájemcem.
Marek (Liberec) 28.12.2003, 23:54
Dobrý den, jaká je kapacita Svijanské arény?

Odpověď:
Kapacita Svijanské arény je 5 500 diváků.
Honza (Liberec) 27.12.2003, 17:59
Bude hrát někdy v budoucnu za Bílé tygry Jiří Šlégr?

Odpověď:
Vyloučeno to není. Pokud se Jiří bude chtít vrátit do české extraligy, pak to bude jedině v dresu Bílých Tygrů.

Další stránky
12>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner