Tomáš Mojžíš

Dalším hráčem, kterého můžete vyzpovídat pomocí offline rozhovoru, je zkušený bek Tomáš Mojžíš. Máte na něj jakýkoliv dotaz? Nebojte se zeptat!

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 13 odpovědí v této kategorii celkem.

Ondra (Jablonec nad Nisou)
8.2.2016, 16:18
Jak byste porovnal atmosféry při utkáních v jednotlivých ligách, kde jste nastoupil? Díky za odpověď :)

Odpověď:
Každá je něčím specifická a každému vyhovuje něco jiného. V jednotlivých zemích mají svoji kulturu a svůj přístup k hokeji, takže je těžké nějakou vypíchnout. Já si osobně užíval angažmá všude, teda snad s výjimkou Ruska, a teď se snažím si to užívat i tady. A musím zopakovat, že v Liberci jsem ze všeho nadšený.
alex (alexpokorny@atlas.cz - Ostrava)
26.1.2016, 20:28
Nazdar Tome.

Otázka na tělo: Hraješ srdcem pro Liberec, nebo rozhodují peníze.
Co takhle hrát za Vítky s poloviční gáží když miluješ hokej.
A nejsi určitě sám.

Odpověď:
Hrajeme hokej profesionálně, je to naše živobytí a každý si podle mě zaslouží to, co má. Pro mě rozhodně nebyly na prvním místě peníze, když jsem šel do Liberce, rozhodovalo plno jiných faktorů.
Pavel Kolečko (Zákupy)
25.1.2016, 11:59
Ahoj Tome :)

Jaký je tvůj hokejový vzor ??

Jakou skupinu nejraději posloucháš ??

Díky :)

Odpověď:
1, Největší ctí pro mě bylo hrát s Peterem Forsbergem. Toho osobně považuju za nejlepšího hokejistu na světě.

2, Žádnou konkrétní, je mi to jedno. Nemám ani žádný vyhraněný žánr, v hudbě nejsem příliš vybíravý.
KarelMizerka (Jablonné)
22.1.2016, 22:44
AHOJ Tome :)

Mám pro tebe jednu otázku nejoblíbenější jídlo :)

Odpověď:
Ahoj, těch je spoustu, to bychom tu byli dlouho (úsměv).
Adam Hamrla (adamhamrla@seznam.cz - Kroměříž)
20.1.2016, 14:48
Ahoj Tome, na kterém stadionu je podle tebe nejlepší atmosféra a jak se ti líbí atmosféra při zápase v Liberci? Jinak ti přeji mnoho osobních úspěchů a letos titul.

Odpověď:
V Liberci jsem z toho nadšený. Nejsou tu žádní šílenci nebo chuligáni, neřvou tu. Pro mě je to ideální prostředí. Není to jako na některých jiných stadionech, kde vás zahážou lahvema, hulákají na vás a chovají se jak smyslů zbavení. Hokej si vůbec neužívají, přijdou se jenom vyřvat, což je chyba. Možná i proto nechodí na hokej tolik rodin.
Aleš Bartoň (alalesbart@seznam.cz - Liberec)
19.1.2016, 18:55
Ahoj Tomáši,
máte jisté play off. Lize kralujete s obrovským náskokem. Co je potřeba zlepšit ( jestli něco), abychom společně my i vy dokráčeli k titulu? Je mi jasné, že je potřeba kousek štěstí, musí se vyhýbat zranění, ale je tam dle Tebe něco, na čem musíte makat?

Odpověď:
Je tu spousta detailů, na kterých musíme zapracovat. Také je potřeba načasovat formu. Nemyslím si, že by tu byla nějaká jedna konkrétní věc, na kterou bychom se teď měli zaměřit. Pokud chceme uspět, musí to fungovat celkově.
Emil
18.1.2016, 16:46
Ahoj nemrzí Vás malá návštěvnost na zápasech? :-)

Odpověď:
Nemyslím si, že by byla malá, i když výsledky jsou poslední dobou slušné a mohlo by klidně chodit i víc lidí. Rozhodně si tu ale nemáme na co stěžovat a nemyslím si, že by nás trápila zrovna nízká návštěvnost.
Láďa Donát (donat.ladislav@seznam.cz - Horní Habartice)
18.1.2016, 15:42
Ahoj Tomáši. Dotaz jsi rád že si zrovna v Liberci ? a jak tě vzali kluci v kabině ? Kdo je tvůj nejlepší přítel v kabině ?

Odpověď:
Cítím se tu velmi dobře, jak jsem odpovídal i v jedné z předchozích otázek. A kabina mě přijala suprově. Cítím se tu celkově bezvadně. Kamarádů tu mám tolik, je těžké vypíchnout jednoho (úsměv). Asi Michal Birner, ten koneckonců pomohl také tomu, že vlastně jsem tady.
Pavel Havlík (sapajo@seznam.cz)
18.1.2016, 14:42
Ahoj Tomáši. Mám dotaz. Jaký tým z extraligy nemáš rád nejvíce? A jaký naopak ano? (Kromě Liberce) :) děkuji za odpověď.

Odpověď:
Nemám rád skoro všechny! (úsměv) Jsou to pro nás všechno soupeři. Nehledám v nich nějakou oblibu nebo neoblibu.
Petr Ducháček (Duchacek24@seznam.cz - Višňová)
18.1.2016, 13:19
Jaké máte před zápasem rituály?

Odpověď:
Rituály přímo nemám, ale je pravda, že se některé věci snažím dělat podobně. Snažím se tím mysl a tělo zkrátka nastartovat a přepnout na určitý zápasový rytmus.

Další stránky
12>>