Václav Novák

Na vaše dotazy odpoví kapitán Bílých Tygrů Václav Novák.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 62 odpovědí v této kategorii celkem.

óbože,óbože
8.4.2005, 07:08
Už se těšíš do Tater.

Odpověď:
Ne, rozhodně ne. A rád bych viděl alespoň jednoho hokejistu, který by se tam těšil. Čeká nás nepředstavitelná dřina, když si vzpomenu na loňský rok, tak mě mrazí. Letos to určitě nebude lehčí. Takže se netěším.
M (m@m.cz - Liberec)
7.4.2005, 23:07
Dobrý Den,používáte někdy hliníkové hokejky?Myslíte si že jsou nebezpěčnější než ty dřevěné?Děkuji

Odpověď:
Já hraji s hokejkami CCM Vector, jsou karbonové. Hraji s nimi asi dva roky. Řekl bych, že jsou bezpečnější, než dřevěné, při zlomení z nich nelétají třísky.
Fr. Vomakanek (Kostalov)
7.4.2005, 12:40
Ahoj. Václave, hrozně moc toužím po tvý podepsaný fotce s tebou napsaným věnováním: "Mému úplně nejlepšímu, největšímu a nejvěrnějšímu kamarádovi, mému vzoru, světlu mého života, věnuje tuto fotografii z čisté lásky a zároveň jako projev oddanosti a uznání jeho kvalit Václav Novák, kapitán Bílých Tygrů Liberec. PS: jsem jen prach u tvých nohou a když budu poctivě trénovat, budu za pár let napůl tak dobrý, jako ty!"

Václave, napiš, kam mi fotku přivezeš, co mi koupíš a nezapomeň mi dát tvou hokejku.

Díky. František Vomakánek, Košťálov u Semil

Odpověď:
Františku, buď trochu soudny a rozumný. Nic jiného ti na to tvoje "psaní" odpovědět nemohu.
Jarda Bureš (liberec.jarda@centrum.cz - Praha/tygri)
6.4.2005, 16:12
Ahoj Venco, jsem rád za to co jste v této sezoně předvedli a zároveň tě žádám o fotku s podpisem na adresu Pod Zahradami 153 Praha 10, 104 00. předem ti moc děkuji a pozdravuj kluky! p.s. rekni jardovi modrymu jestli by mi svou fotku neskusil poslat znovu. tady ma me jmeno. diky

Odpověď:
Jardo, pošli na adresu klubu dopis, přilož obálku s Tvojí adresou a známkou. Pokud chceš, přidej si i svoje kartičky, které chceš podepsat, obratem to budeš mít zpět.
mraky (Liberec)
5.4.2005, 09:52
Kdy Ti bylo v uplynulé sezóně nejhůře a naopak?

Odpověď:
Nejhůř mi bylo celou základní část, protože se mi nedařilo tak, jak bych si představoval. Naopak nejlépe mi bylo v play-off, tam už mi to celkem šlo.
Vitek (rutkovsky@koberovy.cz - Liberec)
5.4.2005, 19:51
Zdravim! Bude nejaka akce, kde bychom mohli hracum podat ruku, podekovat a popripade si nechat podepsat dres? Jinak diky za skvelou sezonu a skvele hokejove zacitky!!!

Odpověď:
Žádná akce na závěr sezony nebude, kluci se rozjeli domů a na dovolenou. Ale 25. dubna začínáme letní přípravu, 1. května je den otevřených dveří na stavbě nové multifunkční arény. Budeme u toho, takže přijďte, rádi podepíšeme cokoliv.
Tomáš (Liberec)
5.4.2005, 19:22
Ahoj!Super sezona a super play off!Díky byli ste dobrý!Chci se zeptat kolik tak stojí kompletní výstroj profesionálního hráče a s kym z jiného týmu si dobře rozumíš?A máš nějakej hokejovej vzor?Děkuju a měj se!

Odpověď:
Díky za pochvalu. Cenu výstroje jsem nikdy nepočítal, záleží pochopitelně na tom, kdo jaké používá značky. Odhaduji to minimálně na 60 tisíc korun, brankářská je pochopitelně mnohem dražší. Občas si volám s některými kluky ze Sparty, nebo i odjinud, ale jsou to známí, nikoliv kamarádi. A vzor už žádný nemám.
olda (oblin@cz.tiauto.com - Liberec)
5.4.2005, 14:54
Václave,

co si myslíš, že rozhodlo semifinálovou serii ? Třetí místo je super, ale jestli chceme jít ještě dál, musíme vědět na co se zaměřit Díky

Odpověď:
Myslím, že semifinálovou sérii výrazně ovlivnil první zápas v Pardubicích, který jsme prohráli v prodloužení. Nebýt chybných rozhodnutí rozhodčích, tak si myslím, že jsme zápas vyhráli my a celá série by se asi vyvíjela jinak.
fanda pavel (turnov)
5.4.2005, 10:37
ted jsem slysel naky zpravy ze jeden z pardubicku prej dopoval a mohli by jste se kontumacne podivat do finale..Vis o tom neco podrobnejsiho????

Odpověď:
Pavle, musíš číst celý článek, který na našem webu je. A také je třeba se podívat na datum, kdy je publikován. Zpráva o dopování hráčů z Pardubic byla jen aprílový žert.
Honza
4.4.2005, 14:10
Tak jak jste ten historický úspěch Liberce zapili? Jaká je vaše oblíbená značka?

Odpověď:
Třetí místo je prozatím skutečně historický úspěch, s klukama jsme to oslavili, ale tu pravou a velkou oslavu si schováváme až na tu chvíli, kdy vyhrajeme titul. Moc ho chceme a pokud se nám to podaří, tak teprve potom to bude oslava s velkým "O".

Další stránky
123456>>