Josef Paleček

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 33 odpovědí v této kategorii celkem.

Jan (Liberec)
5.12.2003, 23:07
Co se momentálně děje v Liberci je něco fantastickýho. Pane Palečku děkujeme!!!

Také děkuji.
PL (Liberec)
5.12.2003, 09:10
Neuvažovali jste o angažování Romana Kaděry?

Ne, neuvažovali.
Karel (Jablonec nad Nisou)
4.12.2003, 13:23
Neuvažujete o tom, že byste si do Liberce stáhnul svého syna Lukáše, který v Liberci také hrával?

Ne.
Bukovanský (junioři BT)
3.12.2003, 23:01
Dobrý den pane Palečku, nejdříve přiměte gratulaci za vynikající výsledky podpořené často výbornou hrou. Následně bych se chtěl zeptat, jestli v nejbližší době dostane šanci největší liberecký talent Tomáš Klimenta a neméně skvělý další mladík, sice obránce Ctirad Ovčačík momentálně hostující v Berouně. Předem děkuji za váš čas a odpověď. Ing. Bukovanský

Odpověď:
Ctirad Ovčačík byl stažen z hostování v Berouně a trénuje s námi. Pokud bude vhodná příležitost, šanci určitě dostane. Ten samý případ je Tomáš Klimenta. Oba to jsou mladí hráči, hostování jim jenom prospěje. Budoucnost mají před sebou a svou šanci určitě dostanou.
Jarda (Liberec)
3.12.2003, 13:59
Dobrý den pane Palečku, já na Vás v podstatě žádný dotaz nemám, ale otázky pro Vás průběžně sleduji. Když čtu dotazy typu "proč nehraje XY, proč YZ hraje ve 4 lajně, proč 3 a 4 lajna skoro nehraje", tak mě to nutí k jednomu. A to k názoru, ať to hrajete třeba s čertem a ďáblem hlavně když budete pokračovat v dobrých výsledcích. 21 bodů ze 12 zápasů snad jasně hovoří o správnosti Vaší volby. Přeji hodně úspěchů a co nejméně neúspěchů (i s těmi je nutno počítat).

Děkuji.
Martin M. (Liberec)
3.12.2003, 13:44
Jak to bude s hráči, kteří jsou zde na hostování?Vrátí se zpátky Krstev a Straka?Jinak díky za super výsledky tygrů. Jste prvotřídní trenér. Ať to dotáhnete do play off

Odpověď:
Vše je na vedení obou klubů. Byl bych rád, aby zde zůstali Rataj s Ťupou.
Marian (Liberec)
3.12.2003, 13:34
Pane Palečku, je mi velice líto, že se v řádách Bílých tygrů neudržel skoro žádný "Liberečák". Chtěl bych se Vás zeptat, proč jste odsunul útočníka Plodka do 4. lajny (vím, že byl zraněn, ale dnes je už v pořádku), když již od minulé sezóny patří k nejlepším útočníkům celého týmu?
Mnoho fanošků je zklamáno, neboť právě jeho považují za pravé "jádro" libereckého hokeje. Díky. Velký fanošek Liberce

Odpověď:
Odpovězeno v textu. plodek byl zraněn , svou šanci dostávají všichni hráči, hrajeme na čtyři pětky. Každé utkání má svouo specifičnost, taktiku určujeme podle soupeře.
Honza (Liberec)
2.12.2003, 23:13
Pane Palečku jestli to tak půjde dál,tak Vám tady budeme asi muset postavit pomník. Zajímalo by mě jak dlouho jste váhal nad nabídkou Bílých tygrů?Jakým způsobem jste hráče dostával psychicky nahoru? Přeji hodně zdraví a úspěchů v Liberci.

Odpověď:
Na nabídku Liberce jsme kývl bez většího rozmýšlení. Práce pod Ještědem mě velmi lákala. Na to, jak jsem dostával hráče psychicky nahoru, byste se musel zeptat jich. Oni by Vám nejlépe řekli, co se po mém příchodu změnilo.
Pavel (Liberec)
2.12.2003, 21:05
Pane trenére děkujeme za super výkony a výsledky tygrů v posledních zápasech.Vyřiďte také prosím Vás poděkování Petru Vampolovi a Vencovi Novákovi za krásnou děkovačku divákům po zápase se Slavíí. Chtěl bych se Vás zeptat, kde se najednou bere velká síla Bílých tygrů?Momentálně jsme schopni porazit kohokoliv.Bylo to vše jen o psychice?

Odpověď:
Síla byla v týmu vždy. Záleží však na tom, zda ji hráči dokážou prodat nebo ne. V poslední době se nám daří, proto i hráčům vzrůstá sebevědomí.
Dáša (dasa.naj@tiscali.cz - Bílý Kostel nad Nisou)
2.12.2003, 20:37
Dobrý den pane Paleček. Chci vám poděkovat za ty nádherné poslední výsledky našich milovaných Tygrů. Jste tak zázračný trenér proti panu Jandačovi nebo jak to s klukama děláte, že podávají teď tak skvělý výkon?Škoda té dnešní remízy se Znojmem. Děkuji.Maminka současného gólmana Tygříků z 2.třídy

Odpověď:
Odpovězeno v textu. Nejlepší by bylo, kdybyste se na to zeptala samotných hráčů. Ti mohou říci, co se změnilo a jak.

Další stránky
1234>>