Ptejte se Josef Paleček

Ptejte se hlavního trenéra Bílých Tygrů a on pak na vaše otázky najednou odpoví.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 62 odpovědí v této kategorii celkem.

tygřice 13.12.2005, 11:46
Myslíte si že nám Václav Novák chybí?

Odpověď:
S odchodem Václava Nováka nám odešel tahoun, srdcař a produktivní hráč, který dával góly, i na ně přihrával. Pokud by tady byl, tak myslím, že by naše výsledky byly ještě o trochu lepší.
Nedvěd 12.12.2005, 20:10
Co říkáte na Ctibora Jecha?? Má podle Vás šanci být součástí A týmu???

Odpověď:
Určitě ano. Je to případ jako Lukáš Pabiška. Ví, na čem má pracovat a záleží jen na něm, jestli pracovat bude.
Monča 11.12.2005, 09:46
Vrátil byste se do Pardubic? Co říkáte na jejich krizi?

Odpověď:
Pardubice už se z krize vyhrabávají, jsou už v elitní osmičce.

Až mi skončí trenérské angažmá v Liberci a jiné nebude, vrátím se domů, do Pardubic.

JoséOlé (tomasoy@seznam.cz - Libereček!) 10.12.2005, 23:03
Zdravím a chci se optat. Ví se o vás, že ve svém srdci máte Pardubice. Na jednu stranu se mi líbí, že jsou u nás stále lidé aspoň trochu vyznávající klubismus a tak se ptám, jak hodně se vám do srdce zakousl Bílý Tygr, tedy hokejový Liberec??? Dá se za tu dobu, co jste zde říct, zda-li se pro vás liberecké angažmá stane zásadní a chronické:)???

Odpověď:
Je to asi takhle. V Pardubicích jsem prožil celou svoji hráčskou kariéru, dlouho jsem tam i trénoval, mám tam rodinu, přátele, zázemí, jsem tam doma. Trenérské povolání je ale takové, že nás, trenéry zavádí na nejrůznější místa. Takže nyní, když trénuji Bílé Tygry, tak jsem liberečákem a dokud zde trénovat budu, tak jím i budu. A věřte mi, že dělám a budu dělat maximum pro úspěch Bílých Tygrů.
Petr 9.12.2005, 20:33
Dobrý den. Chci se zeptat proč nehraje Ctibor Jech??? Myslim,ze oproti loňské sezoně hraje mnohem lépe...v týmu jsou i tací, co hrají hůř!!!!!!

Odpověď:
Na otázku ohledně Ctibora Jecha už jsem odpovídal.
Merta 9.12.2005, 19:39
Zdravim vas pane Palecku, je pravda, co uz uz jsem v dotaech cetl, totiz ze je skoda, ze nebsazujete vice 4.lajnu (myslim pouze ve slozeni Klimenta-Plodek-Visek), protoze sam vidite, jak to dneska funguje s tim vylucovanim, je ho stale vic a vic a v tomto pripade si ti kluci vubec nezahraji!!Kazdemu, kdo kdy hokej hral, musi byt jasne, ze kdyz naskoci na led po tak dlouhe dobe (jestli vubec naskoci) musi mit uplne drevene nohy jako kazdy a copak budou platni?? Myslim, ze ostatni hraci by si radi odpocinuli a nemyslim si, ze 4.lajna patri k tem nejslabsim. Muzete se k tomuto prosim vyjadrit?
Dale by me zajimalo, kdyby ste si ciste teoreticky mohl sam vybrat hrace do tymu, kteri by to jeste byli?
Dekuji, at sa vam moc dari.
Pan Merta, Ruprechtice

Odpověď:
Ohledně přesilovek a 4. lajny už jsem se vyjadřoval.

Vybrat si hráče do týmu, to je otázka... Já myslím, že v Liberci je dobrý tým. Nikde není psáno, že když se postaví tým ze samých hvězd, že to funguje. Dokonce bych řekl, že je to spíš naopak. Potřebujete vyvážený tým, kde jsou střelci, obranáři i hráči na černou práci.

Kolín 9.12.2005, 18:25
Co říkáte na hráče typu Ustrnula?

Odpověď:
Co na něj mám říkat. On je bitkař. Já myslím, že to není všechno. Já osobně mám raději ty hráče, kteří hrají tvrdě, ale dovedou i jiné věci.
Lippy (doboje@centrum.cz - Tygr z NewBoru) 9.12.2005, 17:59
Co to šeptáte svým svěřencům do ouška během zápasu :-)) a co jim pak říkáte při přestávce? Ujede vám během zápasu občas nějaká vulgarita nebo ne?

Odpověď:
Snažím se občas hráče pochválit, ale nesmí se to přehánět, aby jim to nestouplo do hlavy. Chyby je třeba vytknout ihned, aby se to pokud možno neopakovalo. Co se týče vulgarit, tak se to prostě občas stane. Ono to v tom enormním vypětí občas ani jinak než ostřejším slovem nejde.
David (liberec) 9.12.2005, 17:39
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jak jste spokojen s hráčem L. Pabiškou, který si občas zahraje v A týmu? Má podle Vás šanci uplatnit se a stát se součástí základního kádru A týmu v Liberci?

Odpověď:
Lukáš Pabiška ví, na čem má pracovat, aby se ještě zlepšil a měl možnost stát se stálým členem A týmu Bílých Tygrů. Pokud na tom pracovat bude, tak tu šanci určitě má. Každý ji má.
martin (to.vancura@seznam.cz - liberec) 9.12.2005, 11:35
Myslíte, že porazíte Pardubice?

Odpověď:
Porazili jsme je Martine.

Další stránky
123456>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner