Dotazy na asistenta GM a asistenta trenéra

Na otázky týkající se A týmu, mládeže, ženského týmu a spolupráce s Benátkami průběžně odpovídá asistent GM a trenéra Bílých Tygrů Mgr. Filip Pešán.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 607 odpovědí v této kategorii celkem.

1.11.2009, 20:54
dobrý den gratuluji k vítězství nad plzní a hodně štěstí doma a řekněte hráčům že je nikdy neopustim a ani vás a děkuji za vaší odpovědˇ vae tygří faninka aneta.

Odpověď:
Díky. Vyřídím, kluci mají dnes a zítra volno, takže až ve středu.
1.11.2009, 20:54

Odpověď:
Díky. Vyřídím, kluci mají dnes a zítra volno, takže až ve středu.
Martin Šindelář
1.11.2009, 01:10
Kupte Milana Hniličku a máme partu kompletní.... :-DD

Odpověď:
Dobrý den. V současnosti jsme s obsazením brankářského postu spokojeni.
Martin Šindelář
1.11.2009, 01:10
Kupte Milana Hniličku a máme partu kompletní.... :-DD

Odpověď:
Dobrý den. V současnosti jsme s obsazením brankářského postu spokojeni.
Chytrolín
31.10.2009, 13:01
Dobrý den,chci se zeptat, jak je to s odchodem Milana Hniličky z klubu? Byl důvodem únavový syndrom a pokles jeho formy z dřívějška? Chápu, že už pro tým nemohl být takovou oporou jako dřív, ale proč jste ho nechali odejít? Už je jasno v tom, ve kterém klubu bude hrát dál a jestli ještě vůbec bude hrát a neukončí vzhledem k věku kariéru?

Odpověď:
Dobrý den. Ano, Milan u nás skončil kvůli svým potížím se zdravím a tím související sportovní formou. Proto jsme se domluvili na rozvázání smlouvy. Kde bude dále chytat nevím, to je otázka spíše na Milana.
Chytrolín
31.10.2009, 13:01

Milan
31.10.2009, 11:59
Pane Magistře, rád bych se s Vámi setkal a myslím, že bych měl co říci. A docela dost konkrétních a konstruktivních věcí. Bohužel ale nepatřím do skupiny oblíbenců v rámci FC a tak jsem na schůzce s Vámi nebyl :)
Mám ale jeden dotaz. Jste velmi aktivní sběratel funkcí u BT a proč ale znova působíte na lavičce juniorů BT?

Odpověď:
Dobrý den. Děkuji za vysvětlení Vaší nepřítomnosti. K dotazu se jistě dostaneme během naší schůzky, nicméně na juniorské lavičce nepůsobím. Byla to pouze momentální snaha pomoci týmu.
Milan
31.10.2009, 11:59

31.10.2009, 00:29
dobrý den řekněte hráčům že se dneska moc snažily a atˇ vám to výjde i venku a já vás nikdy neopustím a pozdravujte všechny hráče i ty na marodce atˇ se uzdraví a hodně štěstí proti plni a děkuji za vaší odpovědˇ vaše tygří faninka aneta.

Děkuji za přání.
31.10.2009, 00:29