Ptejte se Václav Pletka

Fanzone » Ptejte se <span class='white'>Václav Pletka</span>Z kádru Bílých Tygrů odešel produktivní Igor Rataj. Jako nejčastější jméno jeho nástupce se skloňuje jméno Václava Pletky. Právě tento forvard se stal prvním hostem off-linu sezóny 2006/2007.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 51 odpovědí v této kategorii celkem.

karbec (kadan) 24.7.2006, 13:59
čau Venco co si myslíš o úrovni 1.ligy?a třeba o Kadani?????a mohl by jsi mi prosím moc poslat podepsanou fotku nebo kartičku na adresu:
Daniel Karbula
Javorová 1810
Kadan 432 01
Předem moc děkuji a přeji hodfně úspěchů

Odpověď:
Myslím si, že ta soutěž není špatná. Jsou v ní i hráči, kteří by mohli hrát extraligu. 1. ligu jsem zkusil, když jsem hrál za Budějovice a musím říci, že pár týmů je tam opravdu dobrých. V Kadani jsem hrál jednou, takže nemohu soudit. Snad jen, že zimák tam nemáte nic moc. O kartičku si napište na adresu klubu, ten má tyto náležitosti v kompetenci.
tvůj věrný fanda Pet (Třinec) 24.7.2006, 10:33
Můžeš sestavit žebříček nejlepších a nejhorších fanoušků v česku a jaký je rozdíl ve fanoušcích v zámoří a v česku?

Odpověď:
V zámoří je to klidnější. Lidé si jdou na hokej posedět, najíst se a trochu je rozparádí jen to, pokud je na ledě bitka. V Čechách fanoušci fandí pořád, část z nich i ve chvílích, kdy se nedaří. Občas jsou také vulgární, ale to člověk nějak překousne. Žebříček žádný nemám.
tvůj věrný fanda Pet (Třinec) 24.7.2006, 10:29
Ceníš si hodně fanoušků? Potkal jsi některé fanoušky v Třinci, kteří tě zatracovali, když jsi odešel do Ruska, NHL a vrátil ses do Třince nebo když jste prohráli a lidi byli naštavaní?

Odpověď:
Když jsem odcházel do Ruska a otevřel jsem si diskuzní fórum Třince, byl jsem hodně zklamaný. Ty lidi nevěděli jak to bylo a dali na zprávy, které na stránkách zveřejnilo vedení klubu. Ovšem vyvracet jsem jim to nechtěl, je to jejich věc. Kdo mě zná a nebo ví, jak to tam bylo, tak si udělá obrázek sám.
tvůj věrný fanda Pet (Třinec) 24.7.2006, 10:25
Jaké máš plemenao psa? Je to fena nebo pes?
Jak dlouho máš psa?

Odpověď:
Je to pes a momentálně ho mám pět roků.
tvůj věrný fanda Pet (Třinec) 24.7.2006, 10:24
Co říkáš na halu v Liberci? Můžeš prosím tě napsat v čem je jiná než tá třinecká?

Odpověď:
To jsou nesrovnatelné věci. V Liberci je nová hala, která co se týká akustiky, zázemí a prostě všeho, je na špičkové úrovni. Ale pozor - v Třinci je to starší stánek, kde třeba kabina je hezká. Já na třinecký zimák nedám dopustit, mně se líbí doteď. Šest roků jsem tam hrál, takže nostalgie tam je. Ale srovnávat Liberec a Třinec nejde.
Petr (Třinec) 24.7.2006, 10:22
Nemyslím tím ať nereaguješ na moje otázky, ale ať nereaguješ na otázku od člověka který si napsal stejné jméno a město jako já. Nech bez povšimnutí jeho dotaz z 23. 7. v 13:04. Nejspíš vím proč jsi odešel z Třince.
Tvůj věrný fanda z Třince Pet (chtěl jsem napsat Petr, ale nechci aby sis mě spletl s nějakým debilem co ti nepřeje štěstí).

Odpověď:
Děkuji za podporu. Já to, proč jsem odešel, naznačuji i v tomto off-linu.
Petr (Třinec) 24.7.2006, 10:17
Prosím nereaguj na dotaz od Petra z Třince je to asi nějakej vůl, zůstáváš nadále v mém srdci jako jeden z nejlepších hokejistů. Přeji ti hodně štěstí.

Děkuji mockrát.
Maikl (Třinec) 23.7.2006, 19:47
Zdravím. Zajímalo by mě, na co spjatého s Vašim působením v Třinci (hokej, město, cokoliv jiného) budete nejraději vzpomínat a na co nejméně rád. Díky za odpověď, ať se daří...

Odpověď:
Budu vzpomínat na Třinec jako takový. Prožil jsem tam šest sezon, které se zapomenout jen tak nedají.
Ucí (Liberec) 22.7.2006, 14:14
Ahoj
jak bys tipoval konečné umístění Liberce v extraligové tabulce po této sezóně a s kým z kabiny se nejvíc kamarádíš? Co říkáš na Hnildu, rozumíte si?

Odpověď:
Bylo by dobré, kdybychom po základní části postoupili do play off...A pak už to je i hodně o štěstí. Ale bylo by dobře vystoupat na konci sezony až na vrchol.

Boris Žabka, Leoš Čermák... S Hnildou to je asi jako s každým v kabině. Pokud je potřeba něco vyřešit, tak si sedneme v kabině a popovídáme si.

honza 19.7.2006, 07:47
kde hraje Angel Nikolov?

Odpověď:
Nevím, přišel jsem a on tu již nebyl. Sezonu dohrával ve Znojmu.

Další stránky
123456>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner