Jan Plodek

Dalším hostem našeho off-line rozhovoru je útočník Jan Plodek. Ten chytil v první čtvrtině extraligy náramnou formu a jeho lajna v posledních zápasech táhne Bílé Tygry. Své otázky můžete posílat až do středy 25. října.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 78 odpovědí v této kategorii celkem.

Grygar (gry@volny.cz)
26.10.2006, 01:07
Ahoj Honzo, jsme na dovolene v Australii a peclive sledujeme vase vysledky. Jsme moc radi ze se chytila tvoje lajna a drzime Tobe i Visurovi s Klimentou palce - at vam to jde.
Pozdravuj rodice i Visuru.
Grygarovi

Odpověď:
Děkuji za podporu a taky zdravím. Jsem rád, že se nám daří a ještě radši, že o tom ví až v Austrálii. :-)
sema (sema8@seznam.cz - JCE)
25.10.2006, 20:03
Nazdar honzo jakto ze vam to zatim venku nejde !
V letosni sezone se vase petka hodne zlepsila hlavne tobe to tam dost pada-to je dobre akorat ostatni jsou docela v utlumu no snad se to zlepsi!At vam to tam pada vsem jako loni.
Hodne dobrejch musek do dalsich zapasu!
Doufam ze letos bobydete ten titul.Hodne stesti a nezapomenout na play off!

Odpověď:
Venku nám to nejde už od loňska - doma všechno vyhráváme a venku se nám nedaří. Snažili jsme se na to soustředit už od přípravy, ale zatím to moc ovoce nepřineslo. První čtvrtina nám venku vůbec nevyšla, vyhráli jsme pouze na Spartě. Druhá třetina je už lepší, což je dobrá zpráva. Nestačí vyhrávat pouze doma, pokud chceme být na předních místech.

K výkonům naší pětky bych řekl, že pokaždé se daří někomu jinému. Teď jsme to my, tedy byli jsme my před mým zraněním. Počítáme s tím, že se chytnou i další lajny a bude to klapat i ostatním.

Za přání děkuji.

Martinec Jiří (kancelar)
24.10.2006, 15:32
Dobrý den, Honzo. Zajímá mě Váš názor na to, proč letos zatím tygři střílí tak málo gólů a jak vnímáte návrat Václava Nováka do týmu.

Odpověď:
Dobrý den! To kdybych věděl...Nedaří se nedaří. Zaměřujeme se na to při tréninku, tak snad se to zlepší. Návrat Venci vnímám určitě pozitivně, když odcházel, tak hráli v lajně s Vaickem a Potkanem výborně. Věřím, že jim to zase půjde úplně stejně.
24.10.2006, 14:57
ahoj honzo proti kterýmu klubu se ti hraje nejhůř?

Odpověď:
Letos se to díky novým pravidlům změnilo. Mužstva už si musí dávat na takové to drobné hákování, v čemž vynikaly Karlovy Vary. Takže Karlovy Vary.
péta (Liberec)
24.10.2006, 12:24
ahoj honzo nevíš jestli
pudou ročenky????
dÍK ZA odpovět a hodně stěstí!!!!

Tak to opravdu nevím. Nebudou - pozn. redakce
malinka (Liberec)
22.10.2006, 21:09
TY A HONZÍK VÍŠKŮ!!! NAPROSTO UPLNĚ NEJVÍC KLUCI...strašně šikovní....:-) jsem fakt ráda, že se vám takhle daří..takže jen pokračujem pokračujem...čím víc braneček,tim víc bodíků...jen bych se chtěla zeptat...pokud by ti bylo nabídnuto odejít z Liberce....šel bys, nebo...?

Odpověď:
Děkuji za přání! O případném odchodu jsem nepřemýšlel, ale vždy je to o nabídce. Člověk ji musí řádně posoudit, nejde jen o peníze, ale i spoustu dalších věcí. Určitě se tomu ale nebráním, zatím jsem však v Liberci a jsem tu spokojen.
Benzo (tomicek.benzo@seznam.cz - Pardubice)
22.10.2006, 17:00
Ahoj
Jáfandím Pardubicím ,ale líbí se mi váš hokej!!!A věřím že se dostanete hodně daleko!!!!Chci se zeptat co by si chtěl dělat za jinej sport když né hokej???Hodně štěstí a úspěchů v sezoně!!!

Odpověď:
Jsem rád, že nás sledují i v Pardubicích. Rád hraju fotbal a tenis, takže by to bylo zřejmě něco z toho. Nikdy jsem však o tom nepřemýšlel. Díky za přání.
janka (hope_is_dead@aze.sk - Trencin, SR)
22.10.2006, 15:14
Zdravicko :-)
Sa chcem opytat, ze ak Ti poslem mailom svoju adresu, poslal by si mi podpis? :-)
Pleaseee :-)
Ak ano, napis prosim svoj mail..
maj peknunky dnik.. Papa

Odpověď:
Ahoj! Pošli dopis na adresu klubu (Bílí Tygři Liberec, s.r.o., Jeronýmova 494/20, 460 07 Liberec) a já ti určitě podpis pošlu. Děkuji za podporu!
Tomáš K. (kubajs.tom@seznam.cz - Mladá Boleslav)
22.10.2006, 11:38
Mohl bych se zeptat jestli fandíte mladé boleslavi v 1.lize.děkuji za odpověď.

Odpověď:
Určitě Boleslavi fandím, vždyť tam před sezónou přestoupil můj skorošvagr Páťa Rozsíval. Boleslav tak sleduji a fandím jí.
Roman (TYGŘI)
21.10.2006, 07:01
čus Honzo, děláš mi radost, po tom zranění v minulý sezoně ses dostal do super formy a docela ti to tam padá a celá lajna hrajete dobře, táhnete celej tým.Tak na sobě makej dál a at se daří. A snad se i jiný lajny probuděj a začnou dávat goly, nejenom ta vaše.Ještě by mě zajímalo, jakej máš oblíbenej klub v NHL ?

Odpověď:
Děkuji za ty lichotky. V NHL fandím více klubům, ale momentálně nejvíce sleduji Rangers, protože tam hraje skoropříbuzný Michal Rozsíval a spousta dalších Čechů. Takže jako správný Čech sleduji Rangers.

Další stránky
123456>>