Ladislav Šmíd

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 33 odpovědí v této kategorii celkem.

Anče (ocelarka@centrum.cz - Třinec)
1.3.2004, 11:19
Ahoj!!! Ja Tě vůbec neznám, možna škoda, ale nevím proč se tu všichni navážeji do Tebe a Tvé přítelkyně, myslím, že to je jen vaše věc... proč to tady musí všichni řešit to fakt nechápu, asi moc příjemné to není, tak si to tak neber a ber to s veellllllkkkkooou rezervou, jinak se to snad ani brat nedá...a jen se nad tím pousměj:) Kde jsi vůbec začínal s hokejem? A vkolika letech? Kdo je tvúj velký vzor? Je velkým zklamáním, že jste se nedostali do play off? Tak se někdy ozvi, můžeš napsat na meil, ale nemusíš když nechceš... Tak se měj a ať se Ti daří jak v osobním tak i hokejovém životě... ciao

Odpověď:
Díky Anče, s hokejem jsem začínal ve 4 letech v Liberci. Mým velkým vzorem v hokeji byl Paul Coffey.
Ladislav Pulec (celup2003@volny.cz - Liberec/Bílí Tygři Liberec)
24.2.2004, 15:29
Bylo těžké se dostat do "A,, a kde si začínal

Odpověď:
Láďo, začínal jsem v Liberci a dostat se do A-týmu stojí hodně dřiny a potu a je potřeba i štěstí.
Johny (LIberec)
24.2.2004, 14:50
Gratuluju ke gólu, jen tak dál.Myslím, že za ty výkony co jsi letos předvedl sis ho zasloužil už mnohem dřív.

Odpověď:
Johny, díky za gratulaci. Jsem rád, že jsem konečně dal svůj extraligový gól. Už jsem ho potřeboval.
....
22.2.2004, 20:33
Ahoj,prosimte pozdravuj ode me Cakyho.Ja jsem mu chtela napsta,ale nestihla jsem kdyz tady byl.Jo a budete mit zase autogramiadu?Plosim napis kdy a kde pa a preju ti hodne zdravi a uspechu jak v zivote tak i hokeji!

Odpověď:
Autogramiády se konají v průběhu celého roku a jsou klubem inzerovány. Díky za přáníčko.
Falcon (Skalica)
22.2.2004, 19:02
Chcel by som sa spýtať, ako vychádzaš s obrancmi Petrom Podhradským a Martinom Čakajíkom?

Odpověď:
S P. Podhradským i M. Čakajíkem vycházím velice dobře. Kvalitní spolupráce!
katka
20.2.2004, 14:06
Láďo, zajímalo by mě, jaký je tvůj vztah k sexu...? Případně, mají u tebe fanynky šanci?

Vzah k sexu? Kladný!
****
20.2.2004, 12:19
Láďo, kdo je tvůj hokejový agent?

Odpověď:
Mým hokejovým agentem je Jaromír Henyš.
martin (liberec)
19.2.2004, 10:56
Ahoj Lado, potreboval bych vedet prumerny plat libereckych hokejistu- potrebuji srovnani na referat. Diky

Bohužel nemůžeme odpovědět.
wik
17.2.2004, 19:06

Odpověď:
Hrát hokej je skvělá věc pro toho, koho to baví – tak je to se vším. Sezona A- tým skončila, tak mě čekají zápasy s juniory.
Pepa
17.2.2004, 09:27
Láďo, na kterého trenéra nejraději vzpomínáš a který ti nejvíc pomohl?

Odpověď:
Pepo, nejraději vzpomínám na Jaroslava Kasíka a v pozdější době na trenéra Čermáka.

Další stránky
1234>>