Ptejte se Vedoucí sportovních tříd mládeže

Fanzone » Ptejte se <span class='white'>Vedoucí sportovních tříd mládeže</span>Na otázky týkající se mládeže odpovídá vedoucí sportovních tříd Jan Šťastný.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 62 odpovědí v této kategorii celkem.

Milan Holinger 4.6.2009, 17:43
Dobrý den. Chci se zeptat, jakým směrem se dál bude ubírat práce s mládeží. Bude to stejné jako doposud a nebo se konečně začne pracovat podle ve vyspělých zemích fungujících trendů? Využili trenéři juniorů a mládeže možnosti odjet na stáž do Švédska?

Odpověď:
Dobrý den. Před dvěma lety jsme byli jedni z prvních, kteří vytvořili novou koncepci mládeže. Dva roky uplynuly a já si myslím, že jsme nějaký pokrok udělali. Snažíme se převzít spousty nových hokejových poznatků a novinek, které jsou prezentovány na povinných doškolovacích seminářích v České republice. Chceme zachovat českou chytrost a „vyčůranost“ a do toho přenést prvky moderního hokeje jako jsou přímočarost, důraz kolem branky, jednoduchost atd. Zavedli jsme delší tréninkový proces - včetně suché přípravy - stejně tak, jako to mají špičkové hokejové země - Kanada, USA, Rusko, Švédsko.

Co se týká trenérů a jejich stáže ve Švédsku - myslím si, že nikdo této nabídky nevyužil. V klubu však máme trenéry, kteří navštíví Mezinárodní hokejovou školu v Kanadě a některé hokejové školy u nás v České republice. Zde budou čerpat poznatky od trenérů, kteří mají obrovské zkušenosti ze světového hokeje.

V klubu pracujeme na novém vzdělávácím programu v rámci kterého by naši nejlepší trenéři, jeli za odměnu na světové stáže do Kanady, Ruska, USA, Švédska a své poznatky zde poté učili naše Bílé Tygry. Všechno se ale odvíjí od financí a to v dnešní době není opravdu příliš jednoduché. Doufám však, že se nám finanční prostředky na takto důležitou věc nakonec podaří sehnat. Díky za dotaz! Vážím si, že se zajímáte také o mládež. S pozdravem Jan Šťastný, vedoucí sportovního střediska a trenér mládeže.

Milan Holinger 4.6.2009, 17:43

Martin Šindelář 10.3.2009, 11:26
Dobrý den. Neznáte tady v Liberci nebo Jablonci nějaké hobby amatérské týmy kterým schází golman nebo že mají jen jednoho? Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. Zkuste si zavolat panu Arltovi - tel. 604 241 746. Snad Vám dokáže poradit.
Martin Šindelář 10.3.2009, 11:26

David Malý 16.2.2009, 14:58
DOBRY DEN CHTEL BYCH SE ZEPTAT JEST-LI MAM ŠANCI HRAT HOKEJ KDYŽ MI JE 16LET NAPŘÍKLAD OBRANCE NEBO BRANKAŘE DĚKUJI ZA ODPOVĚD

Odpověď:
Dobrý den, v šestnácti letech je již na profesionální hokej pozdě, nicméně jako volnočasovou aktivitu ho rozhodně doporučuji. I v Liberci existuje několik hobby týmů.
David Malý 16.2.2009, 14:58

Petr Arlt 28.1.2009, 19:36
proč martin pěkný hra je za bdorost kdyz dostal 2schovaní

Odpověď:
Ahoj Petře. Martin Pěkný nastupoval v dorostu ještě před tím, než mu byla udělena dvojka z chování. Nyní ode mě dostal ultimátum a trest, který potrvá do odvolání (tzn. stop na utkání dorostu a 8. třídy).

Petr Arlt 28.1.2009, 19:36
proč martin pěkný hra je za bdorost kdyz dostal 2schovaní

Vojtech Havlas 11.12.2008, 14:09
Dobry den jak ste zatim spokojeny s vykonem 8 a 9 tridy v zakovske lize?

Odpověď:
Ahoj Vojta. Výkony 8. a 9. třídy jsou podle mě slušné, ale jak vám říkám, neusněte na vavřínech a dále se zlepšujte a pracujte.
Vojtech Havlas 11.12.2008, 14:09
Dobry den jak ste zatim spokojeny s vykonem 8 a 9 tridy v zakovske lize?

Další stránky
123456>>

Social stream

Ukažte své příspěvky ze sociálních sítí na našem webu!

generální partner